دانلود بازی آشپزی جدید بهشت آشپزی برای اندروید 1.2.6

انتشار: 23 فروردین 1398
ورژن: 1.2.6
دانلود بازی آشپزی جدید بهشت آشپزی برای اندروید 1.2.6

بهشت آشپزی یک بازی شبیه سازی ایرانی با حالت مهمونی جذاب و تاریخی است که در آن شما می توانید میزبان مهمانی را شاد کنید! داستان بازی روایت گرد یه شب است که در این شب قراره تو یه مهمونی بزرگ آشپزی کنید و بزرگانی همچن ناصر‌الدین شاه بگیر تا دیه‌گو مارادونا که آن ها دستپخت را می کشند و باید به بهترین نحوه آشپزی را ارائه دهید. در بازی بهشت آشپزی شما مسیر طولانی را طی خواهید کرد و در این مسیر  کلی غذای جدید برای پخت و پز یاد خواهید گرفت و  به کشورهای مختلف سفر میکنید که موارد جدیدتر نیز به بازی اضافه خواهند شد به مرور. همچنین شما رفته رفته با شخصیت های معروف هر کشور و غذای مورد علاقه آن ها آشنا خواهید شد! اگه خوب آشپزی کنید به مهمونی های مختلف دعوت می شوید!

در بازی پهشت آپشزی بیش از 70 مرحله عالی و بیش از 40 غذای ایرانی وجود دارد که هر یک از آن ها نسبت به هم متفاوت هستند و تنوع گیم پلی را حفظ می کنند. بیش از 10 شخصیت محبوب از ایرانی تا فردهای خارجی با طراحی نسبتا دقیق از ویژگی های این بازی است. در هر حال آخرین ورژن بازی بهشت آشپزی در ادامه مطلب با لینک مستقیم قرار گرفته و از حجم کم با گرافیک متناسب برخوردار است که امیدواریم از بازی کردن لذت ببرید!

برخی از امکان و ویژگی های بازی بهشت آشپزی

  • دارا بودن بیش از 70 مرحله مختلف با تنوع سفر
  • بیش از 40 غذای ایرانی و ایتالیایی با دستورپخت های منحصر به فرد
  • بیش از 10 شخصیت مشهور و عالی
  • دارای کشورهای ایران و ایتالیا
  • وجود بیش از 10 وسیله ی آشپزی با 50 نوع مختلف از مواد اولیه پخت و پز غذا
  • محیط جذاب با طراحی گرافیک عالی از شخصیت های مختلف
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.