دانلود Tap Tap Fish – AbyssRium 1.10.0 – بازی پرورش ماهی در اعماق دریا اندروید

انتشار: 19 اسفند 1397
ورژن: 1.10.0
سیستم مورد نیاز: 4.4 به بالا
دانلود Tap Tap Fish – AbyssRium 1.10.0 – بازی پرورش ماهی در اعماق دریا اندروید

Tap Tap Fish – AbyssRium یک بازی شبیه سازی متفاوت اندرویدی که بسیار سرگرم کننده و حتی آرامش دهنده نیز می باشد و برای سیستم عامل محبوب اندروید طراحی و عرضه شده است. این بازی برای شما یک آکواریوم جذاب و عالی از درون اقیانوس را شبیه سازی می کند که در آن شما مدیریت ماهی و پرورش آن ها را بر عهده دارید. شما با انتخاب ماهی  های مختلف و قرار دادن آن ها در اقیانوس یک جذابیت عالی را برای خود فراهم می کنید و البته در بازی همانند یک آکواریوم اقیانس واقعی سنگ ها و ماسه های دریایی نیز وجود دارد که جذابیت بازی را افزایش داده است! بازی AbyssRium طراحی شده با کیفیت گرافیک اچ دی و سه بعدی جذاب می باشد که دارای صدای ماهی های واقعی از جمله نهنگ ها و … است که در گوشی های اندروید یک بازی سرگرم کننده آکواریوم اقیانوسی را به وجود می آورد!

ویژگی های بازی Tap Tap Fish – AbyssRium

– کم حجم و بسیار سرگرم کننده

– کنترل و ایجاد ماهی ها تنها با یک ضربه ساده

– طراحی شده با کفیت گرافیک جذاب و عالی اچ دی 3D

– دارای موسیقی پس زمینه با صدای واقعی از جمله نهنگ و حتی صدای قطرات آب

– نمایش شنا ماهی های کوچک به صورت گرافیک 3D

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.