دانلود Wonder Park Magic Rides 0.0.5 – بازی وندر پارک جادویی برای اندروید

انتشار: 12 فروردین 1398
ورژن: 0.0.5
سیستم مورد نیاز: 4.4 به بالا
دانلود Wonder Park Magic Rides 0.0.5 – بازی وندر پارک جادویی برای اندروید

Wonder Park Magic Rides (وندر پارک جادویی) یک بازی عالی و زیبا مدیرت پارک برای اندروید می باشد که شما در آن می توانید شاهد یک پارک بزرگ باشید و از لحاظ های مختلف باید آن را اداره کنید. پارک رویاهای خود را با وند پارک چادویی ایجاد کنید! ساختن غواصی بسیار جذاب، آیتم های صنایع دستی، جمع آوری بساری از موارد، پارک خود را تزئین کنید و بازدیدکنندگان خود را مدیریت نمایید تا یک سرمایه دار واقعی درست کنید. تا کنون فکر کرده اید که چطور می توانم پارک تفریحی رویایی را بسازید!؟ به شخصیت های فیلم در یک ماجراجویی پارک ساختمان شگفت انگیز بپیوندید و ازطریق آن ها به ایجاد موارد مختلف و ساختمان های متفاوت در پارک خود بپردازید و بعد در حال تزئین باشید!

رفته رفته شما می توانید بسیازی دیگر از موارد را باز کنید و مورد ساخت و ارتقاء قرار دهید که باعثبزرگی شدن و پرامکانات شدن پارکتون می شود. ایجاد جاذبه های جذاب پارکی از جمله سیرک، نمایش و … که هر کدام از آن ها می تواند مشتریان بسیاری را جذب پارک کند. بازی Wonder Park Magic Rides از جذابیت و ویژگی های بسیاری برخوردار است که همه این امکانات را می توانید در گرافیک 3D تجربه نمایید و از بازی لذت ببرید. همچنین لازم به ذکر است که بازی در گوگل پلی هزاران با دریافت شده است و آخرین نسخه عرضه شده را می توانید در ادامه مطلب دانلود کنید.

ویژگی های بازی Wonder Park Magic Rides

– تلاش برای ساختن پارک تفریحی رویاهای خود

– مدیریت پارک و یک امداد پارک تم

– ایجاد جاذبه های جالب ازجمله سیرک و …

– اقلام صنایع دستی برای بازدید کنندگان

– جمع آوری بساری از موارد و ساختمان ها

– پارک تفریحی با امکان شخصی سازی

– ساختن غواصی

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.