دانلود بازی رستم : سرزمين ديوها برای اندروید – Rostam 0.3.1f نبرد با دیوها

انتشار: 8 اسفند 1398
ورژن: 0.3.1f
دانلود بازی رستم : سرزمين ديوها برای اندروید – Rostam 0.3.1f نبرد با دیوها

رستم : سرزمين ديوها یک بازی زیبا از جنگ رستم و دیوها است که می توانید شما را وارد دنیای جدید کند و از همین طریق شاهد چالش کشتار دیوها شوید. این بازی توسط برنامه نویسان و طراحان ایرانی طراحی و منتشر شده است. با رستم قهرمان داستان شوید و خود را از طریق مبارزه و نبرد با دیوهای بزرگ و وحشتناک به چلش بزنید با تام سعی خود در میدان نبرد باقی بمانید. رفته رفته می توانید افسار سرزمین ها را به دست بگیرید و به فتح سرزمین ها بپردازید.

بازی رستم : سرزمین دیوها نیاز به اینترنت دارد و از لحاظ سخت افزاری نیاز به سیستم خاصی ندارد و همین مورد می توانید باعث شود در موبایل های اندرویدی معمولی نیز بازی بدون هیچ مشکلی اجرا شود. در خلاصه می توان گفت شما در بازی شاهد بقا جنگجویی خواهید بود و از طریق چالش نبرد امتیاز و جایزه ستاره) دریافت خواهید کرد که جذابیت بازی را از لجاظ های مختلف چندان برابر کرده. همچنین بازی رست  طراحی شده با گرافیک متناسب نسبت به حجم بازی است و امتیاز خوبی را می توانید کسب و دارای کنترل های آسانی برای هدایت جنگجو از سوی بازی در میدان نبرد است.

ویژگی های بازی رستم : سرزمين ديوها

  • جنگ های بزرگ از میان انسان ها و دیوها
  • آماده کردن قهرمان برای نبرد در میدانها
  • وجود هزارن تجهیزات جنگی با سلاح های کشنده
  • امکان ارتقاء دادن سلاح های و دیگر موارد
  • تلاش برای بقاء جهت رسیدن به امتیاز و ستاره
  • سفر به سرزمین های مختلف و فتح آن ها از جمله
  • وجود دیوها و دشمنان مختلف برای نبرد
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.