دانلود Kingdoms of Heckfire 1.32.2 – بازی استراتژی نبرد پادشاهی اندروید

انتشار: 25 اردیبهشت 1397
ورژن: 1.32.2
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود Kingdoms of Heckfire 1.32.2 – بازی استراتژی نبرد پادشاهی اندروید

Kingdoms of Heckfire بازی زیبا با طراحی سبک استراتژی عالی از جنگی پادشاهی در برابر هیولاهای و موجودات مختلف است که توسعه یافته از استودیو A Thinking Ape Entertainment Ltd. برای سیستم اندروید است. پادشاهی خود را بسازید، اژدهای خود را آموزش دهید و برای نبرد در برابر دشمنان مختلف از جمله هیولاها و دیگر پادشاهان آماده کنید! از مردمان تا موارد عجیب و غریب همگی در این بازی نبرد همه آنلاین و استراتژی در زمان واقعی MMO می باشد. در بازی شما شاهد نبرد در زمان واقعی با نقشه باز از جهان پر از هیولا خواهید بود که شما را غرق هیجان خواهد کرد! بازیکنان دیگر به شما حمله خواهند کرد و شما نیز در فرصت مناسب که به نوعی هر وقت آمادگی حمله داشتید می توانید ارتش خود را به سوی دیگر بازیکنان از سراسر جهان بگیرید!

شما در بازی قادر خواهید قهرمانان جدید و قدرتمندی را ایجاد کنید با به دست اوردن پیروزی و منابع مالی بیشتر می توانید به ارتقاء دادن و بیشتر کردن آن ها نیز فکر کنید و هیولاها را به همراه دیگر رقبای جهانی شکست دهید که نشان دهنده قدرت و توانای شما در بازی است. بازی Kingdoms of Heckfire طراحی شده با کیفیت گرافیک عالی و زیبای با جهانی جذاب و هیجان می باشد که همانطور در پاراگراف قبلی اشاره شد، در بازی بازیکنان به صورت زنده و در زمان واقعی از سراسر جهان با یک دیگر به مبارزه و نبرد از طریق قهرمانان و اژدهای خود می پردازنند. لازم به ذکر است که توانسته امتیاز عالی 4.3 از 5.0 را به خود اختصاص دهد و به دانلود 500 هزار ازسراسر جهان دست یابد!

ویژگی های بازی Kingdoms of Heckfire

– نبر در زمان واقعی با نقشه باز جهان پر از هیولا!

– رقابت و به چالش کشیدن خود در برابر بازیکنان دیگر!

– ساخت ارتش قدرتمند اژدها برای ترساندن دشمنان

– ایجاد قهرمانان قدرتمند و اتحاد برای حاکمیت منطقه ای

– مسابقات بازی با جایزه های مختلف و هیجان بالا

– نبرد تیتان ها را برای مقادیر عظیم غارت منابع

– کیفیت گرافیک جذاب با صحنه های نبرد جذاب

– ساخت پادشاهی خود برای مبارزه با هیولاها و …

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.