دانلود Castle Clash 1.3.24 – بازی استراتژی کستل کلش اندروید

انتشار: 2 مرداد 1396
ورژن: 1.3.24
سیستم مورد نیاز: 23
نیاز به اینترنت: دارد
دانلود Castle Clash 1.3.24 – بازی استراتژی کستل کلش اندروید

Castle Clash یک بازی فوق العاده در سبک بازی پرطرفدار استراتژی از سوی استودیو IGG.COM برای گوشی و تبلت های اندروید طراحی شده است. در بازی شما به مبارزات هیجان انگیز و استراتژی سریع تدوین شده خواهید پرداخت تا به بزرگترین جنگ سالار جهان بین میلیون ها بازیکن دیگر از سراسر چهان تبدیل شوید! استخدام قهرمانان قدرتمند برای ارتش خود از موجودات افسانه ای و بسیاری دیگر که می تواند در جنگ ها بسیار به شما کمک کند. در بازی راه های بیشتری برای سفارشی کردن قهرمانان خود وجود دارد که می توانید به تغییر چهره قهرمانان با تعویض پوسته آن ها بپردازید و قدرت قهرمانان خود را با تجهیزات منحصر به فرد افزایش دهید تا بهتر بتوانید مقابل دشمنان خود مبارزه کنید و پیروزی کسب نمایید!

بازی Castle Clash طراحی شده برای بازی کردن در حالت جهانی و آنلاین PvP می باشد که بسیار هیجان انگیز و عالی است! در نظر داشته باشید که این بازی آنلاین می باشد و نیاز به اتصال اینترنت دارد.

ویژگی های بازی Castle Clash

  • ساخت یک قلعه غیر قابل نفوذ!
  • جمع آوری و تحول ده ها تن از قهرمانان قدرتمند!
  • تبدیل شدن بهترین جوانه به حیوانات شایان ستایش
  • ایجاد ارتش نهایی از انتخاب گسترده ای از واحدهای قدرتمند!
  • دستگاه های منحصر به فرد را با ویژگی های ویژه و صفات خاصی
  • امکان تغییر چهره قهرمانان خود از لحاظ پوست و … زیبا شدن قهرمان!
  • جمع آوری قهرمانان مورد علاقه خود برای مسابقات قهرمانی!
  • چالش کارفرمایان ترسناک با متحدان از سراسر جهان
  • حالت های همکاری و بازی PvP آنلاین
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.