دانلود Wrath Of War: Endless Dark Age 1.2.02 – بازی خشم جنگ اندروید

انتشار: 20 تیر 1396
ورژن: 1.2.02
سیستم مورد نیاز: 4.0.3 به بالا
دانلود Wrath Of War: Endless Dark Age 1.2.02 – بازی خشم جنگ اندروید

Wrath Of War: Endless Dark Age خشم جنگ: عصر تاریکی بی پایان بازی هیجان انگیز از جنگ های بی پایان در سبک استراتژی می باشد که در مارکت گوگل پلی به صورت رایگان برای گوشی و تبلت های اندروید منتشر شده است. داستان بازی از جایی شورع می شود که پادشاه سفید اژدها در جنگ جان سپرد و شاه سیاه تاج و تخت را به سرقت برد. تاریکی جهان را تسخیر می کند و طرف های تاریک طبیعت بشر به تدریج در حال افزایش است. فرزندان و پادشاهان سفید در رنج و انتظار شما هستند تا آن ها را از این وضعیت نجات دهید. شما در بازی مردم خود را برای بازسازی امپراتوری در تاریکی به منظور مبارزه با پادشاه سیاه رهبری خواهید کرد! همچنین شما می توانید با بدست آوردن قدرت متحدان خود را برای مبارزه و جنگ علیه دشمنان فرا خوانید تا بتوانید آن ها را نابود کنید و تاریکی را از بین ببرید.

مبارزه با بازیکنان برجسته از سراسر جهان که حتی می توانید مانورهای مناسب دیپلماتیک را انتخاب کنید و با متحدان دیگر متحد شوید یا آن ها را به نبرد بکشید! بازی Wrath Of War: Endless Dark Age آنلاین است و برای اجرا آن به صورت دائمی نیاز به اتصال اینترنت دارد که این امکان برای شما فراهم می شود تا بتوانید به صورت آنلاین از سراسر جهان با بازیکنان قدرتمند رقابت کنید!

ویژگی های بازی Wrath Of War: Endless Dark Age

  • وجود سلاح های سحر و جادو با به میدان آوردن اژدها!
  • امکان برقراری ارتباط با بازیکنان دیگر در سراسر جهان
  • امکان ارتقاء ساختمان ها، ساخت دیوار، آموزش نیروها و دفاع از دیوار
  • به اشتراک گذاشتن تمام تکنولوژی های اتحاد و پیروزی با تمام اتحادها
  • امکان متحد شدن و جمع آوری متحدان برای گسترش اتحادیه و یا نبرد!
  • مبارزه به صورت PVP آنلاین با بازیکنان قدرتمند و برجسته از سراسر جهان!
  • محاصره و کشف استراتژی منحصر به فرد خود برای برنده شدن!
  • تغییر اسلحه نظامی و نقشه کشیدن به صورت استراتژی
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.