دانلود Star Battleships 1.0.0.194 – بازی استراتژی جنگ ستارگان اندروید

انتشار: 21 تیر 1396
ورژن: 1.0.0.194
سیستم مورد نیاز: 4.0.3 به بالا
نیاز به اینترنت: دارد
دانلود Star Battleships 1.0.0.194 – بازی استراتژی جنگ ستارگان اندروید

Star Battleships بازی هیجان انگیز و جذاب در سبک استراتژی برای گوشی و تبلت های اندروید می باشد که همانطور از نامش پیداست داستان آن مربوط به دنیای جنگ ستارگان است. داستان بازی از جایی شروع می شود که بخش Xios فتح شده هست و ناوگان شما آخرین امتداد امید در برابر امپراطوری سرکوبگر است. در بازی شما به استخدام اعضای خدمه ناوگان خود برای گسترش دادن آن و مسلح کردن کشتی ها با سلاح های پیشرفته و مرگبار برای شکست دادن شورشیان می پردازید که در نهایت می توانید فرمان خود را برای جنگ ستارگان جهت نجات و تسلط بر جهان بدهید. در بازی 23 کشتی عالی با توانایی های خاص حمله به همراه 75 خدمه منحصر به فرد با مهارت های مختلف وجود دارد که جذابیت بازی را چندان برابر کرده است! بازی Star Battleships کیفیت گرافیک بالایی از ترکیب های 3D و 2D  را دارا می باشد که یک بازی هیحان و آنلاین را به وجود می آورد!

ویژگی های بازی Star Battleships اندروید

  • دارای کیفیت گرافیک بالای 2D و 3D
  • وجود 23 کشتی با توانایی های حمله خاص
  • استخدام خدمه ها با قابیلت های مختلف برای نبرد با دیگران!
  • بودن بیش از 75 خدمه منحصر به فرد با مهارت های مختلف و متفاوت
  • بسیاری از سلاح های مختلف و مرگبار با ترکیبات بخشی برای استراتژی های مختلف
  • نبرد با الهام از بازی های کنسول
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.