دانلود Battle Kingdom 0.83 – بازی استراتژی نبرد پادشاهی برای اندروید

انتشار: 27 مرداد 1397
ورژن: 0.83
سیستم مورد نیاز: 4.4 به بالا
دانلود Battle Kingdom 0.83 – بازی استراتژی نبرد پادشاهی برای اندروید

Battle Kingdom – Royal Heroes Online نبرد پادشاهی یک بازی عالی و جدید اندرویدی در سبک بازی های نبرد استراتژی با شیوه بازی آنلاین است که توسعه یافته برای سیستم عامل اندروید توسط استودیو بازی سازی Dreams on Demand می باشد. ماجراجویی خود را در این بازی سرگرم کننده که در آن شما می توانید قهرمانان خود را انتخاب کنید و به نبرد های عالی بپردازید شروع کنید. شکست دادن دشمنان خود و تکامل با تیم تان از رزمندگان عالی برای انتخاب قهرمانان عرشه بخشی جذاب از بازی است. عرشه خود را با استفاده از سلاح، سحر و جادو و سپر در دوئل پویا در برابر دیگر بازیکنان ایجاد کنید که باید تمام سعی خود را برای پیروزی به کار بگیرید.

بازی از سیستم جنگ عادلانه ای برخوردار است که به شما این امکان را می دهد تا بتوانید به صورت عادلانه در نبردهایتان در برابر دیگر بازیکنان شرکت کنید و تا دو دقیقه با بازیکنان مشابه و همسطح مشابقه بدید. ده ها تن از کارت های مختلف جهت جمع اوری وجود دارد و حتی بازی Battle Kingdom نیز همانند دیگر بازی های اندروید از سیستم ارتقاء در موارد مورد از جمله قهرمانان برخوردار است. در کل تیم خود را با ارباب ها، شمشیرزنان، جادوگران و بسیاری دیگر تنظیم کنید و از بازی لذت ببرید. به جز اینکه شما می توانید بهترین موقعیت های نبرد خود را انتخاب کنید، بسیاری از قهرمانان مختلف برای انتخاب از شش جناح تقسیم شده اند که نحوه بازی را راحت تر کرده است.

ویژگی های بازی Battle Kingdom

– جنگ های عادلانه تا دو دقیقه در برابر بازیکنان در سطوح مشابه!

– ده ها تن از کارت های مختلف استفاده از جادوها، سحر و جادو، معجون ها و خیلی بیشتر!

– تنظیم کردن تیم خود با ارباب ها، شمشیرزن، جادوگران و بسیاری دیگر

– امکان انتخاب کردن بهترین موقعیت های نبرد خود

– مبارزه با شجاعت و احترام توسط پادشاهی های دیگر!

– وجود بازیکنان در لیگ جهانی بازی برای رتبه بندی بهتر

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.