دانلود Hide Online 3.0.2 – بازی اکشن مخفی کردن آنلاین برای اندروید

انتشار: 25 مرداد 1397
ورژن: 3.0.2
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود Hide Online 3.0.2 – بازی اکشن مخفی کردن آنلاین برای اندروید

Hide Online بازی جالب اندرویدی در سبک بازی های اکشن می باشد که نحوه بازی کمی متفاوت نسبت به دیگر بازی های اکشن است که حداقل تنوع جذابی را برای کاربران در موبایل فراهم می کند. بازی چند نفره ، آنلاین و اکشن است که در آن بازیکنان موارد پنهان شما را باید به نوعی پیدا و تیرباران کنند! البته سازنده بازی به این نحوه بازی که بازیکنان می پردازنند ، سبک شکاری می نامد که موارد پنهانی را شناسایی کرده و شکار می کنند. مخفی کردن به عنوان یک بازیکنان دیگر در هر اتاق جهت فرار کردن که این موارد پنهانی به سادگی مبادله و تبدیل شدن به هر نوع از شی پنهان می باشد که عبارتند از گوشت، جعبه، یک فنجان و … که کاربران را به چالش اکشن و آنلاین می کشد.

بازی Hide Online از گیم پلی اعتیادآورد و همچنین بخاطر داشتن بازی آنلاین از هیجان فوق العاده و جذابیت برخوردار می باشد که می تواند هر کاربری را ساعت ها مقابل دیگر بازیکنان به چالش بکشد. به هر حال شما در هر سنین می توانید از بازی لذت ببرید، گیم پلی غیر قابل خستگی دارد که دلیل آن وجود بود دیگر بازیکان و رقابت با آن ها است. بازی Hide Online طراحی شده توسط استودیو بازی سازی HitRock Games است که در مارکت گوگل پلی استوری به صورت رایگان عرضه شده است و توانسته امتیاز عالی 4.5 از 5.0 را با بیش از 5 میلیون بار دانلود توسط کاربران از سراسر جهان کسب کند!

ویژگی های بازی Hide Online

– بازی آنلاین با حظور دیگر بازیکنان

– پرداختن به بازی پنهان و شکاری در حالت چند نفره

– تلاش برای موارد پنهان شده توسط دیگران

– پنهان کردن موارد در شکل اشیاء، جعبه، فنجان و …

– گیم پلی اعتیاد آورد با سبک اکشن

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.