دانلود Tribal Wars 2.20.1 – بازی استراتژی جنگ های قبیله ای برای اندروید

انتشار: 22 مرداد 1397
ورژن: 2.20.1
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود Tribal Wars 2.20.1 – بازی استراتژی جنگ های قبیله ای برای اندروید

Tribal Wars جنگ های قبیله ای بازی زیبا و جذاب استراتژی برای موبایل و تبلت های اندروید است و توسعه یافته توسط کمپانی InnoGames GmbH است. ایجاد روستاها، ساختن اوراق قرضه، تسخیر دنیا! بخشی از بازی است که شما در آن همه اینکارها را و بلکه بیشتر باید انجام دهید. مبارزه با هزاران بازیکن دیگر آنلاین در سراسر از جهانی از طریق این بازی استراتژی قرون وسطی است که می تواند ساعت ها شما را به بازی مشغول کند. جنگ های قبیله ای یک بازی استراتژی قرون وسطایی است که استراتژی های پیچیده و سرگرم کننده را با یک گیم پلی ساده ارائه می دهد. روستای خود را به یک قلعه قدرتمند ارتقا دهید و قدرت ارتش را از طریق سیستم ارتقاء نیز افزایش دهید و به قدرت بییشتری دست یابید.

بازیکنان دیگر نیز سعی خواهند داشت به راحتی باخت را نپذیرند که این باعث به وجود آمدم نبردهای چالشی خواهد شد و شما را به چالش های هیجانی از سراسر جهان در این بازی استراتژی وارد خواهد کرد. ساخت و ارتقاء 15 ساختمان منحصر به فرد برای دادن زیبایی به حکومت خود می تواند از دیگر از جذابیت های بازی Tribal Wars باشد. اگر حاضر هستید حکومت خود را بسازید و با دیگر بازیکنان از سراسر به مبارزه بپردازید؟ پس حتما بازی زیبا و جذابی Tribal Wars را از دست ندید!

ویژگی های بازی Tribal Wars

– ساخت و ارتقاء بیش از 15 ساختمان منحصر به فرد

– ارتقاء یک ارتش با استخدام بسیاری از واحدهای مختلف دفاع و خشونت آمیز

– انتخاب یک پالادین با تجهیزات قدرتمند

– غارت و غلبه بر مخالفان خود در زمان واقعی PvP

– باند همراه با دیگر بازیکنان برای تشکیل قبیله

– بسیاری از دنیاهای مختلف با شرایط پیروزی تغییر یافته

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.