دانلود Zoo 2: Animal Park 1.2.2 – بازی باغ وحش 2 برای اندروید

انتشار: 13 تیر 1397
ورژن: 1.2.2
سیستم مورد نیاز: 4.4 به بالا
دانلود Zoo 2: Animal Park 1.2.2 – بازی باغ وحش 2 برای اندروید

Zoo 2: Animal Park باغ وحش 2: پارک حیوانات یک بازی پروش حیوانات با شبیه سازی نزدیک و مشابه به بازی های مزرعه دارید و مدیریتی می باشد که از سوی استودیو بازی سازی upjers GmbH فراهم شده برای بازی در اندروید است. وضعیت می گوید برای سالهای زیادی، جوزفین از باغ وحش کوچک مراقبت می کند. اکنون با گذشت مدت ها، باغ وحش باید بسته شود. مرقبت و نجات دادن باغ وحش در دست شماست! مهارت های خود را امتحان کنید و پارک حیوانات را نجات دهید! 48 ساعت برای تبدیل چیزهای اطراف برای بهتر کردن آن وجود دارد. زمان تیک زدن رول کردن آستین خود است تا شروع به خراش دادن محوطه ها، خوردن بز های کوچک و خرگوش و خرید حیوانات وحشی جدید برای باغ وحش خود می باشد تا به آن سر و سامان دهید!

شما می توانید به مرور و رفته رفته حیوانات کمیاب و قیمتی را کسف کنید و جهت آوردن به باغ وحش خود خرید کنید تا باغ وحش خود را به یکی از بهترین ها تبدیل کنید. همچنین شما که مراقبت آن ها را بر عهده دارید، می توانید غذاها و بسیاری از کارها را جهت بهتر نمودن وضع باغ وحش و خوشحال کردن حیوانات انجام دهید که یکی از آن ها غذا دادن و تغذیه آن می باشد. همچنین هر چقدر حیوانات بیشتری داشته باشید، مشتریان و بازدیدکنندگان بیشتری نیز برای دیدن حیوانات به باغ وحش خواهند آمد. بازی Zoo 2: Animal Park از گرافیک و جذابیت بازی بالایی برخوردار است که می توانید آخرین و جدیدترین ورژن از بازی را با لینک مستقیم دانلود کنید.

ویژگی های بازی Zoo 2: Animal Park

– داستان غنی با ماموریت ها و وظایف سرگرم کننده

– طیف گسترده ای از محوطه و گونه های حیوانی از پانداهای بازیگوش تا …

– ویژگی های سرمایه دار و موارد قفل شده با هر سطح بالا

– لذت بردن از یک آرایه خیره کننده از گل، بوته و درختان …

– به روز رسانی منظم و حوادث فصلی که سرگرمی بیشتر

– موجودات دوست داشتنی متحرک و گرافیک سه بعدی چشمگیر

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.