دانلود Idle Racing GO 1.19 – بازی ماشین سواری برای اندروید

انتشار: 25 خرداد 1397
ورژن: 1.19
سیستم مورد نیاز: 4.0.3 به بالا
دانلود Idle Racing GO 1.19 – بازی ماشین سواری برای اندروید

Idle Racing GO: Car Clicker & Driving Simulator یک بازی جذاب و هیجان انگیز ماشین سواری برای موبایل و تبلت های اندروید می باشد که طراحی و توسعه یافته از از سوی استودیو بازی سازی T-Bull است. به همان سرعتی که می توانید ضربه بزنید، پول نقد و کارت های ویژه را جمع آوری کنید، رانندگان و مکانیک جدید را استخدام نمایید، تبدیل به یک سرمایه دار مسابقه ای شوید و اتومبیل های خود را در این بازی مسابقه ای بیدرنگ ارتقا دهید که در کل بیش از 20000 مخالف پر هیجان در انتظار شما هستند تا با آن ها مسابقه دهید. مهارت های رانندگی ترافیک خود را ثابت کنید و روحیه مسابقه خود را در قلب شهرهای لوکس نشان دهید که در همان لحظه می توانید مهارت های عالی را به نمایش بگذارید!

Idle Racing GO به شما و کاربران اندرویدی یک بازی ارمغان می آورد که کاملا منحصر به فرد و قابل تجربه کلیک عالی از بازی های ماشین سواری عالی است. بیش از 45 ماشین عالی با قابلیت ارتقاء در بازی وجود دارند که هر کدام از آن ها را می توانید ارتقاء دهید و مهارت های بیشتری برای نمایش گذاشتن در بازی به وجود آورید. همچنین امکان استفاده از آیتم های مختلف از جمله آیتم محبوب نیترو در این بازی ماشین سواری نیز وجود دارد. در کل می توان گفت که بازی Idle Racing GO حجم کم با گرافیک جذاب زیبا به همراه گیم پلی ریسینگ عالی است که می تواند کاربران اندرویدی را ساعت ها سرگرم خود کند!

ویژگی های بازی Idle Racing GO

– تجربه عالی از بازی های ماشین رانی در حالت هیجان انگیز

– مسابقه با بیش از 20،000 مخالف در لیگ های مختلف!

– استخدام رانندگان و مکانیک جدید برای تیم مسابقه خود و افزایش عملکرد مسابقه!

– مسابقه به اجرای ترافیک واقعی برای چالش کشیدن

– تنظیم ماشین خود با بیش از 45 ماشین با قابلیت ارتقاء

– افزایش مهارت های رانندگی خود از طریق مسابقه ترافیک واقعی!

– کارت های ویژه ای برای افزایش دادن به سرعت ماشین رانی

– امکان استفاده از نیترو برای بخشیدن سرعت به ماشین

– جمع آوری سریع ترین اتومبیل در گاراژ

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.