دانلود Pocket Tower: build & manage 2.8.10 – بازی برج سازی برای اندروید

انتشار: 29 خرداد 1397
ورژن: 2.8.10
سیستم مورد نیاز: 4.0.3 به بالا
دانلود Pocket Tower: build & manage 2.8.10 – بازی برج سازی برای اندروید

Pocket Tower: build & manage همانطور که از نامش پیداست یک بازی سازی با گیم پلی جذاب و سرگرم کننده مخصوص بازی در موبایل و تبلت های اندروید است که در مارکت پلی استوری گوگل مدت زیادی نیست عرضه شده است. ساخت آسمان خراش خود و ساختن امپراتوری کسب و کار از یک برج کوچک به بلندترین ساختمان که همه آن ها را می توانید کلیک کردن به موقع و دقیق به موفقیت عالی برسید. این بازی از نوع بازی های برج های ساده و بلند است که در این شیوه باید از طریق انداختن یکی یکی طبقات با کلیک ساده بخشی اصلی از این بازی است. دقت و سرعت عمل بالا مواردی است که در این بازی نیاز است آن ها را داشته باشید تا بتوانید طبقات هر یک از ساختمان ها را به خوبی ساخت و ساز کنید. همچنین بازی حالت مدرن با آسمان خراش های عالی دارا می باشد که علاوه بر ساخت و ساز به ارتقاء و بهتر نمودن وضعیت کلی آن ها از هر لحظا خواهید پرداخت که در سرگرمی بازی بیسیار موثر است و می تواند بازی را جذاب و زیباتر از دیگر بازی های برج سازی اندرویدی کند.

ویژگی های بازی Pocket Tower: build & manage

– ساخت طبقه آسمانخراش از طریق خدمات و کسب و کار خود

– جمع آوری سود جذب ساکنان مختلف برای رونق ساختمان ها

– مدیریت ساکنان برج خود از لحاظ های مختلف

– امکان بازی کردن در حالت آنلاین و کمک به دوستان خود

– افزایش پتانسیل کسب و کار با کیفیت، گارانتی و ….

– تلاش برای ارتقاء دادن خدمات خود و

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.