دانلود Idle Supermarket Tycoon – Tiny Shop 1.1 – بازی سرمایه دار سوپر مارکت اندروید

انتشار: 19 اسفند 1397
ورژن: 1.1
سیستم مورد نیاز: 5.0 به بالا
دانلود Idle Supermarket Tycoon – Tiny Shop 1.1 – بازی سرمایه دار سوپر مارکت اندروید

Idle Supermarket Tycoon – Tiny Shop Game یکی از بازی های زیبا و اندرویدی می باشد که از سبک سبیه سازی فروشگاه (سوپر مارکت) برخودار است و کاربران در این زمینه به چالش های سرگرم کننده می کشد. تبدیل شدن به ثروتمندترین کار آفرین سوپر مارکت! ساختن کسب و کار خود و کسب درآمد و تبدیل شدن به بهترین سرمایه داری سوپرمارکت در جهان! در ابتدای بازی شما با یک مینی مارت شروع می کنید و رفته رفته آن را به یک کسب و کار بزرگ سوپر مارکت تبدیل کنید. ساخت یک نانوایی، فروش میوه و سبزیجات، ارائه ماهی و گوشت با کیفیت بالا از برخی کارهایی است که شما در بازی انجام خواهید داد. ادارات عطر و الکترونیک خود را اجرا کنید. اجازه دهید مشتریان سبدهای خرید خود را پر کنند و سرمایه های شما رو به افزایش باشد!

شما همچنین می توانید با استخدام کارکنان جدید و باز کردن بسیاری از موارد میتوانید جذابیت خاصی به بازی دهید و از بازی کردن لذت ببرید. ایجاد استراتژی های بازاریابی مختلف برای جذب مشتریان بالقوه و موجود. بهترین محصولات را انتخاب کنید و تحقیقات خود را برای ارائه بهترین پیشنهادات به مشتریان خود بهبود دهیدو از لحاظ های مختلف نظرات و انتقادات آنها برای اجرای یک کسب و کار سودآور ضروری است. بازی Idle Supermarket Tycoon از گیم پلی گاه به گاهی برخوردار است که علاوه بر داشتن ویژگی های جذاب، سرگرمی بالایی دارد. امتیاز عالی 4.6 از 5.0 با بیش از یک میلیون بار دانلود در مدت نه زیاد طولانی، نشان دهنده ای محبویت و عالی بودن بازی بین کاربران است.

ویژگی های بازی Idle Supermarket Tycoon – Tiny Shop

– گیم پلی گاه به گاه و آسان

– چالش های مختلف برای تکمیل

– انیمیشن های شگفت انگیز و گرافیک سه بعدی

– محصولات منحصر به فرد برای فروش!

– تصمیم گیری های مهم مدیریت برای گسترش کسب و کار خود را

– پیشرفت خود را در ابر ذخیره کنید و اگر دستگاه خود را تغییر دهید، بازیابی کنید

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.