دانلود Mini Hospital 1.1.8 – بازی بیمارستان کوچک برای اندروید

انتشار: 24 دی 1397
ورژن: 1.1.8
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود Mini Hospital 1.1.8 – بازی بیمارستان کوچک برای اندروید

Mini Hospital به ترجمه فارسی (بیمارستان کوچک) یکی از بازی های جذاب و زیبا اندروید ، در سبک شبیه سازی است که از حجم کم و متناسبا با کیفیت طراحی شده در بازی برخوردار میباشد. در بازی زیبا شما در ابتدا صاحب یک بیمارستان هستید که باید آنجا را مدیریت نمایید و به نوعی بیمارستان را بسازید تا بهترتر از همیشه باشه. بازی به نوعی بی پایان است که شما را در حالت شبیه سازی کلی قرار می دهد و از هر لحاظ می تواند برای شما کار داشته باشد تا بیمارستانتان را به خوبی طراحی و ارتقاء دهید. امکانات مختلف پزشکی، اتاق های مصرفی و همچنین اتاق های ابزار برای کارکنان و بیماران خود را بسازید! از مراکز مشاوره به اتاق های تشخیصی تا نانوایی ها، حتی فروشگاه ها دست پیدا کنید!

در بازی Mini Hospital‏ شما می توانید شاهد ارتقاء های بسیاری باشید که خیلی از آن ها در زمینه ساختمان ها از جمله ارتقتاء اتاق و کادر پزشکی بیمارستان وجود دارد. همچنین وسایل و تجهیزات بیمارستان را مورد ارتقاء قرار دهید که با شبیه سازی که بازی دارد می توانید بیمارستان را به شدت زیبا و با امکانات طراحی شده بخوانید. بیماران به شما نیاز دارند! آن ها را بستری کنید و به اتاق های مختلف بفرستید تا درمان شوند. اگر شما هم جز و کسانی هستید که دوستدار بازی های پزشکی و بیمارستانی هستید می توانید از طریق این بازی به لذت و جذابیت بالایی دست یابید! بازی Mini Hospital علاوه بر ویژگی هایی که دارا است از حجم کم 30 مگابایتی برخوردار می باشد!

ویژگی های بازی Mini Hospital

– ساخت امکانات مختلف پزشکی، اتاق های مصرفی و همچنین اتاق های ابزار برای کارکنان و بیماران خود

– امکان ارتقاء اتاق های پزشکی و کادری

– دریافت مبلمان و افزایش آمار اتاق با ارتقاء اتاق

– کمک به بیماران با یک آسانسور

– ایجاد اتاق های آموزشی برای آموزش و بهبود کارکنان!

– جمع آوری بیش از صدها نفر از کارکنان

– طراحی یک بیمارستان عالی از طریق شبیه سازی

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.