دانلود Stunt Master – Bike Race 1.2 – بازی استاد موتور سواری اندروید

انتشار: 18 تیر 1397
ورژن: 1.2
سیستم مورد نیاز: 4.0.3 به بالا
دانلود Stunt Master – Bike Race 1.2 – بازی استاد موتور سواری اندروید

Stunt Master – Bike Race بازی زیبا موتور سوای رایگان و جذاب ، عرضه شده به عنوان نسخه ابتدایی در مارکت گوگل پلی برای اندروید می باشد. حاضر موتور سواری با فراز و نشیب های بی نظیر هستید؟ باین بازی به شما امکان می دهد تا یک دنیای واقعی را پر از آهنگ های چالش برانگیز بیابید. انجام دادن بالا و پایین های هیجانی و خطرناک از طریق عبور با موانع سر سخت مخصوص موتور سواری پرشی بخشی از این بازی جذاب است که شما را با چالش های جدید موتور رانی وارد می کند. موتورهای حرفه ای با قابلیت های نسبتا مختلف در انتظار شما هستند تا رفته رفته از طریق چالش خود آن ها را باز کنید! با پایان هر سطوح نسبت به انجام حرفه ای و پایان رسیده خود امتیاز خواهید گرفت!

بازی Stunt Master – Bike Race تجربه واقعی فیزیک را از رانندگی از طریق موتور سواری با آهنگ های هیجانی به وجود می آورد. همچنین بازی دارای گرافیک جذاب و زیبا است که در نهایت شما را می توانید با ویژگی های خود ساعت ها پشت موبیل و تبلت هایتان نگهدار دارد و تجربه عالی را فراهم کند! بازی Stunt Master – Bike Race در مارکت گوگل پلی امتیاز عالی 4.5 از 5.0 را در همین ابتدای کار به خود اختصاص داده و دارای حجم کمی است. آخرین نسخه آن در ادامه مطلب با لینک مستقیم جهت دانلود راحت تر کاربران قرار گرفته است که می توانید با یک گلیک آن را از سرورهای پرسرعت میلاد دانلود دریافت کنید!

ویژگی های بازی Stunt Master – Bike Race

– باز کردن موتورهای جدید و هیجان انگیز

– طراحی شده و برخوردار بودن از کنترل های صاف

– محیط زیست فانتزی بسیار معروف

– تجربه رانندگی واقعی و عالی

– فیزیک سواری موتورسیکلت واقعی

– جذاب 3D گرافیک عالی

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.