دانلود Idle Farming Empire 1.10.12 – بازی امپراطوری کشاورزی اندروید

انتشار: 18 تیر 1397
ورژن: 1.10.12
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود Idle Farming Empire 1.10.12 – بازی امپراطوری کشاورزی اندروید

Idle Farming Empire امپراطوری کشاورزی یک بازی مرزرعه داری با سرگرمی فوق العاده و جذابیت بالا می باشد که طراحی و ساخته شده از سوی استودیو بازی سازی Futureplay با قابلیت نصب بر روی گوشی تبلت های اندروید است. در این بازی نیز همانند دیگر بازی های کشاورزی اندروید آماده شوید تا به خوبی از زراعت و کشاورزی نهایت بهره ببرید و محصولات خود را به بهترین قیمت به فروش برسانید و کسب و کار عالی را برای خود تعیین کنید. شما می توانید در ابتدا با سرمایه گذاری های هوشمند به انواع مختلفی از محصولات و حیوانات دست یابید و بعد از آن با مدیریت صحیح خود به کسب و کار کشاورزی بپردازید.

کاشت و زارعت انواع محصولات از جمله گندم و ذرت و همچنین نگهداری حیوانات مختلف مرغ و گوسفند بخشی سرگرم کننده و جذاب است که می توانید از شیر و پشم گوسفندان استفاده کنید یا از تخم مرغ ها را برای فروش ببرید. رفته رفته می توانید محصولات جدید را در مزرعه جهت کاشت و زارعت باز کنید و همچنین ساختمان های جدید و مختلف را ایجاد نمایید. بازی Idle Farming Empire بسیار جذاب است و نسبت به دیگر بازی های مزرعه داری ، شبیه سازی عالی را دارد که می توانید ساعت ها هر کاربر اندرویدی را به مزرعه داری سرگرم و مشغول کند!

ویژگی های بازی Idle Farming Empire

– کاشت زراعت خودکار و کارهای اتوماتیک برای کشب سریع درآمد

– جمع آوری صدها محصول خنک و حیوانات مختلف

– کنترل آب و هوا از طریق تنظیم باران بر روی مزرعه خود

– خرید دانه محصولات کاشت و رسیدگی به آن ها برای فروش

– سرمایه گذاری را با تصمیم گیری هوشمندانه

– امکان ارتقاء دادن برخی از موارد موجود در مزرعه

– بازی به دو صورت آنلاین و آفلاین

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.