دانلود Sand Excavator Offroad Crane Transporter 1.4 – بازی خاک برداری با بیل مکانیکی اندروید

انتشار: 21 اسفند 1399
ورژن: 1.4
سیستم مورد نیاز: 5.0 به بالا
دانلود Sand Excavator Offroad Crane Transporter 1.4 – بازی خاک برداری با بیل مکانیکی اندروید

Sand Excavator Offroad Crane Transporter یک بازی عالی از شبیه سازی خاکبرداری توسط جرثقیل با بیل مکانیکی می باشد که طراحی و عرضه شده برای اندروید است. شما در مسیرهای آفرود هستید و باید مواد ساختمانی را از طریق جرثقیل با بیل مکانیکی حمل و نقل کنید و شن و ماسه خود در محل تحویل بگیرید. بنابراین با رانندگی بر روی جرثقیل و با کنترل داشتن بیل سفر خود را به عنوان یک راننده حرفه ای حمل و نقل آفرود آغاز نمایید. مسیرهایی را باید طی کنید و محموله های ساختمانی را در محل تحویل دهید که چالش خاص خودش را دارد. بنابراین بهترین مهارت های رانندگی خود را در حمل و نقل جرثقیل بیل ماسه ای نشان دهید و خود را به نوعی به چالش بکشید.

مواد مورد نیاز را بر روی کامیون خود بارگیری کنید. کامیون حمل و نقل را با دقت در مسیرهای آفرود رانندگی کنید زیرا کاملاً توسط مواد سنگین تحت تاثیر قرار میگیرد و امکان این وجود دارد که دچار انحراف شوید. هیجان مأموریت های رانندگی از شدت بالایی برخوردار می باشد و تجربه عالی را برای کاربران و بازیکنان وجود می آورد. شما می توانید با تکمیل هر ماموریت به ماموریت دیگر دست یابید. جوایز را جمع کنید و حداکثر سکه کسب کنید تا قفل کامیون حمل و نقل جرثقیل بیل مکانیکی شن و ماسه با کنید یا ارتقاء دهید. رفته رفته باید مهارت های خود را پیدا کنید و به چالش بکشید و به ماموریت های مختلف بپردازید. بازی Sand Excavator Offroad Crane Transporter از ویژگی های مختلف برخوردا می باشد که توانسته در گوگلی پلی به امتیاز عالی 4.8 از 5.0 دست یابد!

ویژگی های بازی Sand Excavator Offroad Crane Transporter

  • گرافیک 3D شگفت انگیز HD با محیط واقع گرایانه
  • مواد ساختمانی را در کامیون حمل و نقل بیل مکانیکی ( بارگیری و تخلیه )
  • تغییر سطح برای بازی کردن
  • با تکمیل یک سطح ، سطوح جدید را باز کنید
  • پاداش جمع آوری و سکه بدست آورید
  • باز کردن کامیون های جدید حمل و نقل
  • خود را در راستای بهترین شدن اثبات کنید
  • مهارت رانندگی کامیون خود را در ماموریت ها نشان دهید
  • موسیقی پس زمینه شگفت انگیز با انیمیشن های واقعی
  • گیم پلی کنترل صاف و آسان
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.