دانلود Idle Restaurant Tycoon 1.2.0 – بازی سرمایه دار رستوران اندروید

انتشار: 28 دی 1399
ورژن: 1.2.0
سیستم مورد نیاز: 5.0 به بالا
دانلود Idle Restaurant Tycoon 1.2.0 – بازی سرمایه دار رستوران اندروید

Idle Restaurant Tycoon سرمایه دار رستوران – یک امپراطوری آشپزی بسازید یک بازی عالی و کم حجم بدون دیتا می باشد که طراحی شده توسط استودیو بازی سازی Kolibri Games است. لازم به ذکر است که قبل از این مطلب بازی های مختلف را از این استودیو بازی سازی در دیگر مطالب وبسایت قرار داده ایم که می توان از بین آن ها به سرمایه داری مزرعه اشاره نمود

.  آیا تا به حال فکر کرده اید که چگونه یک مدیر موفق رستوران باشید؟ با این بازی جدید رستوران به این مورد برسید! تمام سعی خود را در راستای ساخت رستوران به کار بگیرید و رفته رفته مهارت های خودرا افزابش داده و قابلیت های جدید در موارد مختلف باز کنید. یک سرآشپز اصلی استخدام کنید و به مرور کارکنان خود را انتخاب کنید و حتی امور مالی را مدیریت نمایید و یک رئیس عالی باشید که به دنبال اهداف ایجاد امپراتوری رستوران است. با بازی Idle Restaurant Tycoon رستوران خودرا گسترش بدید و رفته رفته به مراحل و سطح های جدیدتری از بازی وارد بشید که لازم به ذکر است ، بازی به گونه ای طراحی شده که نیازی به کلیک بیش از حد برای گسترش رستوران نیست. بسیاری از موارد از جمله داستان های جدید غذایی وجود دارد که باید به مرور زمان آن ها را کشف کنید و پیشرفت خودرا مهیا کنید.

ویژگی های بازی Idle Restaurant Tycoon

  • در جهت رونق اقتصاد و سرمایه گذاری سود ببرید
  • بهترین کارمندان موجود را استخدام کنید و آن ها را از لحاظ های مختلف از جمله حقوق و … مدیرت کنید
  • امپراتوری آشپزی خود را راه اندازی و گسترش بدهید
  • طراحی شده با رابط کابری بدون نیاز به کلیک زدن
  • به کار گیری توان خود در جذب مشتری و افزایش تجارت خود
  • کشف داستان های جدید از غذاها تا قابلیت و مهارت های آشپزی
  • امکان بازی به دو صورت آفلاین و آنلاین
  • بالابردن سطح خود از طریق پیشرفت رفته به رفته
  • طراحی شده با نوع جدید بازی از داستان رستوران
  • ارتقا دادن مهارت آشپزهای خود و حتی دیگر موارد
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.