دانلود Fire Engine Simulator 1.4.7 – بازی آتش نشانی برای اندروید

انتشار: 30 بهمن 1399
ورژن: 1.4.7
سیستم مورد نیاز: 5.0 به بالا
دانلود Fire Engine Simulator 1.4.7 – بازی آتش نشانی برای اندروید

Fire Engine Simulator یک بازی عالی برای موبایل های اندروید می باشد در آن یک گیم پلی زیبا از سبک شبیه سازی ماشین ها و ماموریت های آتش نشانی است. ماشین های آتش نشانی مختلف در انتظار شما هستند که برای علاقه داران به آتش نشانی می توانید یک بازی سرگرم کننده و بسیار جذابی به حساب بیاد. وارد اتومبیل و ماشین های آتش نشانی شده و از این طریق به سوی ماموریت ها به داخل آتش بروید و تمام سعی خود را در خاموش کردن خونه ، ساختمان ها ، مکان های آتیش گرفته به کار ببرید. شما می توایند رفته رفته خودروهای آتش نشانی جدیدی را باز و به کار بگیرید.

بازی Fire Engine Simulator از ویژگی های عالی برخوردار است که رفته رفته شما می توانید ماموریت های چالشی رو شاهد باشید و تو تجربه خاموش کردن واقعی آتش قرار بگیرید. در بازی بدون بارگیری صفحه نمایش ، در شهر باز و گسترده کاوش کنید و خود را به چالش بکشید. جهان دارای شب و روز پویا و اثرات مختلف آب و هوایی است که این باعث شده تا شب و روزانه به عنوان آتش نشان ماموریت هایی را داشته باشید. سریع وارد عمل شدن و به موقع رسیدن به محل حادثه آتش گرفته اصل های مهم بازی است که شما را در ماموریت ها موفق می سازد.

Fire Engine Simulator از طراحی های عالی برخوردار است و شبیه سازی عالی را در نمای گیم پلی به نمایش می گذارد. این بازی در گوگل پلی توانسته به امتیاز عالی 4.3 از 5.0 دست یابد و به آمار تعداد دانلود 10 میلیون بار برسد!

برخی از ویژگی های بازی Fire Engine Simulator

  • وجود مدل خودروهای آتش نشانی مختلف
  • ماموریت های سطحی افزایشی
  • انجام ماموریت ها در مکان های مختلف از خاموشی کردن موارد گوناگون
  • آیتم های مختلف برای ارائه گیم پلی عالی جهت کسب تجربه واقعی از ماموریت های آتش نشانی
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.