دانلود Farm and Click – Idle Hell Clicker 1.1.0 – بازی کلیکی عالی برای اندروید

انتشار: 23 خرداد 1397
ورژن: 1.1.0
سیستم مورد نیاز: 4.0.3 به بالا
دانلود Farm and Click – Idle Hell Clicker 1.1.0 – بازی کلیکی عالی برای اندروید

Farm and Click – Idle Hell Clicker بازی سرگرم کننده در سبک شبیه سازی با نحوه جذاب بازی کلیکی برای اندروید است. این بازی کشاورزی و مرزعه داری است که شما را با حالتی دیگر از این نحوه بازی ها سرگرم می کند که در آن شاهد باغ، مزارع و … نخواهید بود! بلکه آن ها را به شیوه ای جهنمی شبیه شازی می کند. ساخت شکنجه، استخدام شیاطین، حفظ روحیه کشاورزی بخشی از این بازی است! همچنین شما می توانید به ارتقاء و بهینه سازی تجهیزات خود و حتی سرمایه گذاری در روی گناهان انجام دهید که باعث کسب درآمد بیشتر می شود و باعث ساخت امپراتوری خواهد شد.

بازی Farm and Click – Idle Hell Clicker جذاب و حالب نیز است که در آن شما باید به گناه بپردازید و در شکل شیاطین ظاهر شوید، ولی در کل بازی سرگرمی بالایی دارد که اینگونه جلوه دادن انجام گناه ها باعث آن شده است. همچنین لازم به ذکر است که بازی Farm and Click – Idle Hell Clicker طراحی و توسعه یافته از سوی استودیو بازی سازی Red Machine برای اندروید است که حتی در مارکت گوگل مورد رضایت کاربران قرار گرفته است و از این رو توانسته امتیاز عالی 4.6 از 5.0 را به خود اختصاص دهد!

ویژگی های بازی Farm and Click – Idle Hell Clicker

– نحوه بازی کلیکی و ساده و آسان با داستان بازی متفاوت!

– مشاهده بسیاری از وسایل و تجهیزات عجیب و جادویی

– تنوع در گناهکاران در بسیاری از فرم ها و نژادها

– تجربه خالص کشاورزی با محصولات خنده دار و گیم پلی ساده

– هنر گرافیکی عالی با بسیاری از موارد مختلف

– وجود بسیاری از موارد برای ارتقاء

– کلیک برای بالا رفتن آمار کار و گناه

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.