دانلود World Truck Driving Simulator 1.09 – بازی رانندگی با کامیون سنگین اندروید

انتشار: 15 خرداد 1397
ورژن: 1.09
سیستم مورد نیاز: 5.0 به بالا
دانلود World Truck Driving Simulator 1.09 – بازی رانندگی با کامیون سنگین اندروید

World Truck Driving Simulator یک بازی رانندگی با کامیون ها یا با ماشین های سنگین و باربری برای سیستم عامل اندروید می باشد به خوبی ماشین سواری را شبیه سازی می کند. رانندگی با کامیون های معروف جهان از طریق جاده های چالش برانگیز که تمام مهارت های رانندگی را تست می کند و شما نیز یک احساس واقعی از کامیون سنگین خواهید داشت. در بازی – کامیون های بسیاری در بازی وجود دارد که وسایل نقلیه با قدرت و چرخ دنده های مختلف از جمله مدل های برزیلی، اروپایی و آمریکایی که حتی با آپدیت و بروزرسانی شدن بازی به آن ها نیز اضافه خواهد شد. امکان سفارش نمودن و رنگ آمیزی نیز وجود دارد که می توانید به دلخواه ماشین سنگین خود را شخصی سازی کنید.

بازی World Truck Driving Simulator کنترلی دارد که شما می توانید در آن شاهد اکثر موارد رانندگی در ماشین سنگ ها باشید که جذابیت بازی را نیز افزایش می دهد. فیزیک واقع گرایانه بخشی از این بازی زیباست که در کل باعث می شود هیجان و جذابیت بالای را از تجربه یک رانندگی واقع گرایانه با اتومبیل خود داشته باشید. همچنین بازی بسیاری از آیتم های خودکار و جذاب از جمله سیستم هوایی، خراب شدن ماشین و … را دارا است که می تواند ساعت ها کاربران را به خود سرگرم کند!

ویژگی های بازی World Truck Driving Simulator

– امکان سفارشی نمودن و ضخصی سازی کامیون خود

– فیزیک واقع گرایانه با تجربه کاربری از رانندگان کامینون

– دود واقعی در اگزوز، جعبه دنده اتوماتیک و دستی تنظیم موقعیت راننده در کابین و …

– کامیون های بسیار با مدل های برزیلی، اروپایی و آمریکایی!

– شبیه سازی عالی عملکرد اصلی کامیون ها

– گرافیک واقعی با کیفیت بالا نسبت به حجم

– جاده های خطرناک جذاب مخصوص رانندگان حرفه ای!

– دارای سیستم بارانی و تغییرات آب و هوایی

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.