دانلود Idle Prison Tycoon: Gold Miner Clicker 0.9 – سرمایه دار مهم زندان اندروید

انتشار: 1 آبان 1397
ورژن: 0.9
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود Idle Prison Tycoon: Gold Miner Clicker 0.9 – سرمایه دار مهم زندان اندروید

Idle Prison Tycoon: Gold Miner Clicker سرمایه دار مهم زندان بازی زیبا از شبیه سازی یک زندان بزرگ است که می توانید سرمایه داری را از این طریق شروع کنید. سیستم دقیق از مدیریت جهان را شاهد خواهید بود که از سبک بازی کیکر و یه نوعی کلیکی است که در آن باید با هدق بالا بردن سرمایه خود به مدیریت زندان بپردازید و از این رو با خلافکارها مبارزه نمایید. این بازیکن با نقش یک وزیر معدن، ساخت معدن طلا و سرمایه گذاری در معادن طلا بازی بازی را استار میزنند. معدنچیان طلائی که در اینجا کار می کنند، زندانی هستند شما با سرمایه گذاری در معادن به کریستال، معدن الماس و معدن طلای کسب و کار عالی را واسه خود سرو سامان دهید.

شما می توانید از هر یک از فرصت های پیش آماده به خوبی استفاده کنید و ازطریق ورود معدن چیان جدید به زندان کسب و کار خود را افزایش دهید که در کل همه چی به خود شما بستگی دارد. بازی Idle Prison Tycoon این هدف را برای شما می آفریند تا هرچه توانایی دارید برای بالا بردن سطح و تعداد معادن خود به کار بگیرید. آخرین و جدیدترین ورژن از بازی سرمایه دار زندان در ادامه مطلب با لینک مستقیم + نسخه مود شده قرار گرفته است که می توانید با یک کلیک آن را دانلود نمایید. بازی Idle Prison Tycoon در مارکت گوگل امتیاز عالی 4.7 از 5.0 را با بیش از هزاران بار دانلود توسط کاربران اندرویدی به خود اختصاص دهد.

ویژگی های بازی Idle Prison Tycoon: Gold Miner Clicker

– مشغول به کیک کردن پشت سرهم تا به سر کار رفتن معدنچیان

– تبدیل شدن به یک سرمایه دار زندان با شبیه سازی بازی عالی

– بازی سرمایه دار خالی با افزایش اندازه معدن و یا تمرکز بر روی چند طبقه اول

– سرمایه داران سربازان سرپاییبا استخدام مدیران مختلف

– کلیک برای جمع آوری و ارتقاء مدیران خود، هر کدام با ظاهر و آمار منحصر به فرد

– سرمایه داران سربازان بی سر و صدا

– باز کردن و کشف سطوح شیک تزئین شده با گرافیک HD

– بدون نیاز به اتصال اینترنت و بازی آفلاین

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.