دانلود Classic Car Parking Real Driving Test 1.1 – بازی پارکینگ ماشین های کلاسیک اندروید

انتشار: 19 مهر 1397
ورژن: 1.1
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود Classic Car Parking Real Driving Test 1.1 – بازی پارکینگ ماشین های کلاسیک اندروید

Classic Car Parking Real Driving Test پارکینگ ماشین های کلاسیک یکی از بازی های بسیار کم حجم اندرویدی نسبت به دیگر بازی های پارک کردن می باشد که علاوه بر حجم کم الز کیفیت مطلوبی برخودار است. حیاط کلاسیک واقعی، کلاسیک 3d جدید هارد دیسک پر از لذت و لذت است. این بازی پارکینگ اتومبیل مهارت های رانندگی شما را توسعه می دهد، اما مهارت های مسابقه ای اتومبیل رانی نیست. خودتان را با جدیدترین بازی پارکینگ اتوموبیلینگ سال 2018 آشنا کنید. این بازی شبیه ساز پارکینگ کلاسیک است که انواع مختلف اتومبیل ها پرورش می دهد و زمانی که شما مأموریت رانندگی و پارک کلاسیک ماشین ها را دارید. از کنار موانع عبرو کنید.رفته رفته چالش های پارکنیگی بیشتر خواهد شما و شما را در چالش سختری قرار خواهد داد!

از روی پل ها عبرو نمایید و از طریق کنتشر کردن سرعت رانندگی به بهترین نحوه ماشین خود را در جای مشخص شده پار کنید و سعی نمایید با برخودار به موانع خطا ندید. بازی Classic Car Parking Real Driving Test علاوه بر اینکه مهارت ذهنی شما در پارک کردن ماشین باز و پیشرفت می دهد ، همچنین بر روی تمرکز شما نیز تاثیر مثبتی دارد. اگر شما از طرفدارن بازی های پارک کردن ماشین هستید؟ پس حتما این بازی را نیز امتحان کنید! این بازی بهترین بازی شبیه سازی پارکینگ کلاسیک ماشین 2018 و بازی های اتومبیلی است که از حجم عالی 15 مگابایت برخودار است و بدون اینترنت می باشد.

ویژگی های بازی Classic Car Parking Real Driving Test

– بازی بسبیار کم حجم با طراحی و کیفیت بازی مطلوب

– گرافیک واقع گرایانه بازی پارکینگ

– پارکینگ پر چالش در فضای باز

– عبور از موانع پشت سر هم بدون برخودر

– وجود ماشین های کلاسیک

– کنترل از طریق فرمون

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.