دانلود My City – Entertainment Tycoon 1.0.2 – بازی مدیریت شهر (شهر من) اندروید

انتشار: 7 مهر 1397
ورژن: 1.0.2
سیستم مورد نیاز: 5.0 به بالا
دانلود My City – Entertainment Tycoon 1.0.2 – بازی مدیریت شهر (شهر من) اندروید

My City – Entertainment Tycoon شهر من یکی از بازی های شهر سازی و مدیریت شهر برای سیستم عامل اندروید می باشد که طراحی و عرضه یافته توسط استودیو بازی سازی Nanobit Games است. تبریک! شما در حال حاضر مسئول شهر بزرگ خود هستید! پس از به ثمر رساندن یک پیروزی در زمین لغزش، اکنون کار شما این است که اطمینان حاصل کنید که شهر یک محل سرگرم کننده و عالی برای زندگی است. ایجاد و طراحی شهر جدید بخشی از بازی است که ساخت ساختمان های تجاری و مسکونی و تماشای شهر خود از یک شهر کوچک به پایتخت سرگرمی رشد دهید که کار آسانی درپیش نخواهید داشت. نام شهر خود را به همراه رنگ ها و سبک ها را انتخاب کنید، پارک ها و جاده ها را قرار دهید و شهر خود را لمس فردیت کنید تا وجود آن را احساس نمایید‍‌!

My City یکی دیگر از ویژگی های بازی این است که شما باید در آن مردمان و همشهریان خود را با انجام برخی از کارها خوشحال کنید. هتل های لوکس را افتتاح کنید و گردشگران خارجی را جذب کنید تا بتوانید درآمد پیشرفت خود را افزایش دهید. این بازی زیبا از بلاهای طبیعی نیز که خسارت آور هستند برای کاربران شبیه  سازی کرده است و باعث آسیب دیدگی شهری می شود. در کل بازی با نام My City – Entertainment Tycoon در مارکت گوگل پلی مورد عرضه قرار گرفته است و بدون نیاز به دیتا یا حجم اضافی از فایل است که بازی کم حجمی نسبت به قابلیت هایش به حساب می آید.

ویژگی های بازی My City – Entertainment Tycoon

– گوش دادن و انجام نیازهای شهروندان خود

– جبران خسارت در برابر بلاهای طبیعی از جمله زلزله

– دریافت کل کل برای ارتقاء ساختمان ها و رشد شهر خود

– دسترسی داشتن به نقاط برجسته دنیای واقعی برای ساختن شهر

– ساخت مناطق مختلف

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.