دانلود Idle Construction 3D 2.11 – بازی ساختمان سازی در شهر برای اندروید

انتشار: 15 اردیبهشت 1400
ورژن: 2.11
سیستم مورد نیاز: 5.0 به بالا
دانلود Idle Construction 3D 2.11 – بازی ساختمان سازی در شهر برای اندروید

Idle Construction 3D بازی در سبک شبیه سازی و استراتژی می باشد که طراحی شده توسط استودیو بازی سازی Strategy برای موبایل و تبلت های اندروید است. اکنون ساخت و ساز ساختمان را شروع کنید! آیا شما برای تبدیل شدن به بهترین سازنده جهان در زمینه ساختمان سازی آمادگی لازم را دارید؟ در این بازی زیبا به ثروتمندترین مدیر ساخت در تمام دوران تبدیل شوید و امپراتوری خود را از خانه های کوچک تا مشهورترین ساختمان ها ایجاد کنید. با تکمیل ساختمان های باورنکردنی که ساعت ها شما را مشغول می کند. با این وضع باید ثابت کنید که شما بهترین مدیر ساخت هستید. شما در بازی می توانید سازه های همچن ساختمان امپایر استیت، قلعه افسانه ای، برج العرب دبی، برج کج پیزا، تاج محل، برج ایفل، بیگ بن، خانه اپرای سیدنی و … را تکمیل کنید و بعد از تموم کردن هر کدوم از اینها حس خوبی را داشته باشید.

از ویژگی های برتر بازی Idle Construction 3D می توان به استخدام کارگران در تیم خود ، تیم خود را برای کسب درآمد، بیشتر و ساخت سریع تر آموزش دهید، موارد جدید را به خدمات اضافه کنید، جمع آوری پول های سنگین و زیاد و … اشاره نمود. حقایق باورنکردنی جدید درباره هر ساختمان در امپراطوری خود یاد بگیرید و با سازنده فوق العاده تماس برقرار کنید و ساخت خود را چند برابر افزایش دهید. اگر شما هم از طرفداران بازی های ساختمان سازی و بنایی به سبک مدرن هستید ، می توانید با بازی Idle Construction 3D خودتونو به چالش بکشید.

ویژگی های بازی Idle Construction 3D

  • پراختن به ساخت قلعه افسانه ای، برج العرب دبی، برج کج پیزا، تاج محل، برج ایفل، بیگ بن، خانه اپرای سیدنی و …
  • ساخت و ساز ساختمان ها با معماری سخت و معروف جهانی
  • استخدام کارگران بیشتر برای تیم خود
  • آموز دادن تیم خود برای کسب درآمد بیشتر و ساخت سریع تر
  • با تماشای تیم خود برای پیشرفت و ساخت سریع ساختمان ها کمک کنید
  • اضافه کردن تزئینات به ساختمان خود جهت جلوه زیبا
  • پول نقد و سنگهای قیمتی رایگان را از اجاره ساختمان خود جمع کنید
  • حقایق باورنکردنی جدید درباره هر ساختمان
  • با سازنده فوق العاده تماس بگیرید تا سرعت ساخت را چند برابر کند
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.