دانلود Cooking Cafe – Restaurant Star 3.5 – بازی کافه آشپزی برای اندروید

انتشار: 29 فروردین 1400
ورژن: 3.5
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود Cooking Cafe – Restaurant Star 3.5 – بازی کافه آشپزی برای اندروید

Cooking Cafe – Restaurant Star : Chef Tycoon یک بازی شبیه سازی آشپزخانه و رستوران زیبا است که مهارت های مدیریت زمان و منابع شما را آزمایش می کند. غذای گرم خوشمزه را بپزید و سرو کنید و تجارت رستوران را گسترش دهید. سعی خود را در جهت تبدیل به بهترین سرآشپز اصلی به کار بگیرید که همیشه می خواستید باشید! در کافه آشپزی دستور العمل های خوشمزه از سراسر جهان را تهیه ، طبخ و سرو نمایید و همچنین از طریق گیم پلی اعتیادآور بازی عالی آشپزی را تجربه کنید.

بازی Cooking Cafe – Restaurant Star  یک گیم سرگرم کننده برای آشپزی است که در آن شما صاحب فودکورت خوشمزه هستید ، کافه را به زیبایی تزئین می کنید ، سرآشپز را برای پختن غذا استخدام می کنید و در سریعترین زمان ممکن به مشتریان خدمات می دهید تا حداکثر سود را بدست آورید و به سرمایه دار بازی های کافه تبدیل شوید.  در این بازی سرگرم کننده آشپز دیوانه وار ، سفر خواهید کرد به تجربه جدید آشپزی سرگرم کنندگی عالی از طریق ماجراجویی در اطراف شهر و جهان که رفته رفته باید سطح چالشی بازی را شاهد باشید. آخرین و جدیدترین نسخه از بازی در ادامه مطلب با لینک مستقیم قابل دریافت است که لازم به ذکر می باشد، ترافیک آن نیز نیم بها بوده و اگر این طرح روی اینترنت شما در مصرف پهنای باند تاثیر بهینه ی خواهد گذاشت.

ویژگی های بازی Cooking Cafe – Restaurant Star

  • فست فودهای خوشمزه از جمله کلوچه، نوشیدنی های عالی و …
  • مدیریت رستوران از لحاظ چیدمان کافه و …
  • رستوران خود را تزئین نمایید برای جذب مشتری و درآمد بیشتر
  • سفارشی سازی لباس ها از بین موارد عالی و تنوع بالا
  • دست یابی به رستوران های جدید و راه اندازی کسب و کار خود در شهرهای مختلف
  • استفاده از ترکیب های اضافی در غذا برای دریافت پاداش بیشتر
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.