دانلود Hackers 1.202 – بازی استراتژی و جالب هکرها برای اندروید

انتشار: 4 خرداد 1397
ورژن: 1.202
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود Hackers 1.202 – بازی استراتژی و جالب هکرها برای اندروید

Hackers هکرها یک بازی جذاب در سبک متفاوت و استراتژی برای اندروید است که می تواند کاربران را ساعت ها در موبایل و تبلت های اندروید مشغول کند. رفتن به فضای سایبر برای توسعه و ایمن سازی شبکه مجازی 3D خود و هک کردن اهداف مختلف در سراسر جهان بخشی از این بازی عالی است که شما را به هک کردن مشغول خواهد کرد. بازی Hackers با استفاده از این رابط بصری با رزولوشن بالا سایبری که شما را در یک فضای مجازی متفاوت با دیگر بازیکنان از سراسر جهان قرار می دهد که باید در آن به هک کردن سیسم های مجازی بپردازید و در مقابل دیگر هکرها احساس ضعف نکنید. البته هدف های مورد استفاده شما که می خواهید آن ها را هک کنید، شبکه های دیگر هکر ها است که باید آن ها را هک نمایید و البته آن ها نیز سیستم امنیتی قوی دارند!

همچنین شما در بازی دارای شبه هستید که باید از آن در برابر دیگر هکرها که قصد هک کردن آن را دارند، محافظت کنید! اینکار آسان نخواهد بود و نیاز به معماری های مجازی با سیستم های امنیتی پیشرفته دارد. این بازی به نوعی شبیه ساز جنگ سایبری است که باید در آن از کشور خود در برابر هک محافظت کنید. در بازی شما می توانید اکثر مامورتها را انجام دهید و در برابر آن پاداش دریافت کنید و از پاداش ها برای پیشرفت دادن خود استفاده کنید. بازی Hackers دنیای از هکرها را شبیه سازی می کند که شما نیز می توانید با نصب آن در گوشی خود وارد تیم هکری شوید و مهارت خود را در این زمینه به نمایش بگذارید! 4.6 از 5.0 امتیازی عالی است که بازی با بیش از یک میلیون بار دانلود به خود اختصاص داده است!

ویژگی های بازی Hackers

– هک کردن شبکه های دیگر هکرها در سراسر جهان

– ابزارهای هک کردن خود را توسعه و ارتقا دهید

– ساخت و اصلاح معماری شبکه 3D خود برای امنیت

– انتخاب یک نیروی بی رحمانه یا یک روش خنثی برای نفوذ

– تجربه امنیت، مأموریت های فعال با دریافت پاداش

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.