دانلود Monster Fishing 2018 0.0.59 – بازی ماهیگیری هیولا اندروید

انتشار: 4 خرداد 1397
ورژن: 0.0.59
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود Monster Fishing 2018 0.0.59 – بازی ماهیگیری هیولا اندروید

Monster Fishing 2018 بازی جدید و بسیار جذاب با شکلی دیگر از ماهیگیری به صورت هیجانی می باشد که در آن باید ماهی های هیولا از جمله کوسه و … را شکار کنید که کار آسانی خواهید داشت. در بازی شما ابزارهای ماهیگیری را به صورت رایگان دریافت خواهید کرد که باید از طریق ماهیگیری به ارتقاء و تغییر دادن آن ها بپردازید تا ماهیگیری خود را به نوعی از لحاظ تجهیزات پیشرفت دهید. باید تمام مهارت های ماهیگیری را به کار بگیرید تا بتوانید ماهی ها را شکار کرده و آن ها را کنترل کنید تا به صورت کامل صید شوند. هر چقدر ماهی بیشتری شکار کنید می توانید با فروش آن ها به پول بیشتری دست یابید و از پول کسب شده در راه پیشرفت خود استفاده کنید. بازی دارای لیگ است که می توانید رتبه خود را در آن مشاهده کنید و رقابت را از سر بگیرید!

محیط های مختلفی برای ماهیگیری در بازی وجود دارد که به مرور زمان می توانید به همه آن ها دسترسی داشته باشید که به نوعی سطوح های مختلف از بازی را باید پشت بگذارید! تمام ماهی های که شما در بازی به صید و شکار آن ها خواهید بود ، ماهی ها بزرگ هستند که در هر مرحله از بازی تغییر خواهند کرد و شما شاهد صیدهای متفاوتی با نوع ماهی مختلف خواهید بود. بازی Monster Fishing 2018 دارای گرافیکی جذاب با کیفیت بالا است که در مارکت گوگل پلی توسط استودیو بازی سازی Nexelon inc. عرضه شده است که توانسته تا به حال در مدت کم امتیاز عالی 4.4 از 5.0 را به خود اختصاص دهد و بیش از یک میلیون بار توسط کاربران دانلود شده است!

ویژگی های بازی Monster Fishing 2018

– لذت بردن از بازی بدون صرف یک سکه!

– بازی آفلاین و بدون اتصال به اینترنت اینترنت

– پشتیبانی از ماهیگیری اتوماتیک!

– بازی واقع گرایانه 3D کامل ماهیگیری واقعی

– احساس و تجربه ماهیگیری در اقیانوس

– بیش از 250 گونه از ماهی کامل 3D

– 30 نو از محیط با بهترین نقاط ماهیگیری در جهان!

– دارای تجهیزات و وسایل مختلف ماهیگیری

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.