دانلود Dungeon, Inc.: Idle Clicker 1.7.1 – بازی کلیکر مدیر شرکت برای اندروید

انتشار: 30 اردیبهشت 1397
ورژن: 1.7.1
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود Dungeon, Inc.: Idle Clicker 1.7.1 – بازی کلیکر مدیر شرکت برای اندروید

Dungeon, Inc.: Idle Clicker یک بازی سرگرم کننده با سبک بازی شبیه سازی از نحوه بازی متفاوت می باشد که منتشر شده برای اندروید از استودیو بازی سازی PIKPOK است. در بازی شما به عنوان مدیر تولید طلا در شرکت Dungeon Inc.، باید به هر وسیله ای که لازم باشد، سود خود را به حداکثر برسانید که این کار آسان نیست. برخی از مواردی در بازی وجود دارد که بیش از حد نا درست است! ساختن سیاه چال عمیق، گسترش محیط و استخدام هیولا های غم انگیز جدید در این بازی کلیکر به شما کمک خواهد کرد تا با هر ضربه بیشتر شاهد پیشرفت عالی باشید. جمع آوری هیولا برای کمک به دفاع از زندان خود در برابر مدیران خشمگین دیگر می تواند برای شما بسیار سود آورد باشد و نگذارد پول شما به این راحتی به دست مالیات و … تموم شود!

در این بازی آیتم های بسیاری در جهت ارتقاء نیز وجود دارد که می تواند قدرت شما را از هر لحاظ مالی و مدیریت به خوبی افزایش دهد و باعث افزایش توانای در بازی شود. اگر شما نیز از طرفدارن بازی های کلیکر و ضربه زنی برای پیشرفت هستید؟ بازی Dungeon, Inc.: Idle Clicker می توانید یکی از بهترین ها در این زمینه باشد که دارای گیم پلی شبیه سازی شده و سرگرم کننده مدیریتی و با داستان و نحوه بازی متفاوت می باشد. لازم به ذکر است که این بازی در مارکت گوگل پلی اندروید توانسته با کسب تعداد بیش از یک میلیون بار دانلود توسط کاربران اندروید ، امتیاز عالی 4.4 از 5.0 را به نام خود کسب کند!

ویژگی های بازی Dungeon, Inc.: Idle Clicker

– جمع آوری و بالا بردن هیولا دمدمی

– وجود انواع شخصیت ها از جمله هیولاها، جادوگران و اژدها

– باز کردن و ارتقاء آثار افسانه ای برای سفارشی کردن تجربه بازی

– گسترش زندان خود به تعداد نیاز برای کارهای مختلف

– رقابت در رویدادهای چند نفره از جمله مدیر هفته

– چرخ محرک برای پاداش های منحصر به فرد!

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.