دانلود Soul Seeker 1.7.3 – بازی عالی جستجوگر روح برای اندروید

انتشار: 13 شهریور 1396
ورژن: 1.7.3
سیستم مورد نیاز: 2.3.3 به بالا
نیاز به اینترنت: دارد
دانلود Soul Seeker 1.7.3 – بازی عالی جستجوگر روح برای اندروید

Soul Seeker یکی از دیگر بازی های عالی و جذاب برای گوشی های اندروید می باشد که توسط استودیو بازی سازی نسبتا محبوب Com2uS طراحی و عرضه دشه است. نام ترجمه شده بازی (جستجوگر روح) می باشد که در بازی شما به جمع آوری قهرمانان جذاب و قدرتمند برای ایجاد یک جنگ هیجان انگیز می پردازید و باید در مقابل دیگر دشمنان خود کم نیارید. صدها نفر از قهرمانان را انتخاب کنید و آن ها را دعوت نمایید تا تیم خود را برای نبرد آماده کنید که باید در نظر داشته باشید، نبرد ها آسان نیستند و دارای چالش های استراتژیک نیز می باشند که شما می توانید در این موقع از سیستم پشتیبانی بازی استفاده نمایید.

در بازی عرصه جنگ های PvP منتظر شما ست تا وارد ان شوید و جنگ نبرد برای 10vs10 Battle شروع کنید با یک جهان کاوش جدید! پیروزی و جمع آوری پاداش عادلانه در عین رئیس بودن و مبارزه کردن با محدودیت های برج شیطان ها با کمک اعضای تیم خود در جنگ! همچنتین دربازی بیش از 500 قهرمان عالی و محصر به فرد برای انتخاب وجود دارد که به شما این امکان را می دهد تا با قهرمان مورد علاقه خود وارد مبارزات شوید. امتیاز کسب شده بازی در مارکت گوگل پلی 4.3 از 5 می باشد و تا به حال نزدیک به 10 میلیون بار توسط کاربران اندروید از سرارسر جهان دانلود شده است!

ویژگی های بازی Soul Seeker

 • استفاده کردن از سیستم پشتیبان برای جنگ های هیجان و استراتژیک
 • وجود رویدادهای بی پایان با پاداش های مختلف و عالی!
 • مبارزه و جنگ های هیجان انگیز در نوک انگشتان شما!
 • وجود صدها نفر از قهرمانان برای انتخاب و وارد شدن به مبارزه!
 • دعوت کردن قهرمانان برای آماده شدن به نبرد های هیجان انگیز
 • دارای سیستم صنایع دستی منحصر به فرد برای جمع آوری اقلام ها
 • وارد شدن به عرصه جنگ های PvP و جنگ در نبرد 10vs10 Battle!
 • تبدیل شدن به رئیس پیروزی و جمع آوری کردن پاداش عادلانه خود!
 • از بردن محدودیت های خود با کمک گرفتن از اعضای تیم با مبارزه کردن در مقابل برج شیطان
 • وارد شدن به بندر ویژه برای انتخاب مواد بازی با بیش از 500 قهرمانان منحصر به فرد بازی!
 • موجود در زبان های مختلف
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.