دانلود Angry Birds Epic 2.1.26322.4307 – بازی حماسه‌ٔ پرندگان خشمگین اندروید

انتشار: 7 مرداد 1396
ورژن: 2.1.26322.4307
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود Angry Birds Epic 2.1.26322.4307 – بازی حماسه‌ٔ پرندگان خشمگین اندروید

Angry Birds Epic به فارسی می شود حماسه‌ٔ پرندگان خشمگین بازی فوق العاده و بسیار جذاب می باشد که از سوی استودیو بازی سازی قدرتمند و بسیار محبوب Rovio راویو اینترتینمنت برای سیستم عامل های مختلفی طراحی و منتشر شده است که نسخه اندرویدی آن در سایت قرار گرفته و قبل از این شاهد مجموعه بازی های پرندگان خشمگین از سوی این شرکت موفق بودیم که دنیا در در دست گرفته و یکی از بهترین تولید کنندگان بازی های اندروید می باشد! گله های پرندگان عصبانی را در یک RPG مبتنی بر نوبت آزاد بگذارید و در یک جامعه بیش از 85 میلیون بازیکن در سراسر جهان ملحق شوید!

پرندگان عصبانی حماسه شما را در یک ماجراجویی عالی از جمله در سراسر سواحل گرمسیری، کوه های یخ و سیاه چال عمیق از جزیره Piggy در صدها سطح چالش انگیز و لذت بخش است. شما می توانید در بازی جمع آوری و به ساخت یک زرادخانه بزرگ سلاح بپردازید و با استفاده از جادوی قدرتمند برای شکست دادن خوک های رئیس سرکش و بسیاری از آنها استفاده کنید. وجود خوک های ناراحت کننده در نبرد برای غلبه بر حماسه سر برده که باعث می شود تا شما سلاح های قدرتمندتری را طراحی کنید و حزب خود را به سوی پیروزی هدایت کنید. بازی Angry Birds Epic در مارکت گوگل با نزدیک به 50 میلیون بار دانلود از سراسر جهان، توانسته امتیاز 4.5 از 5.0 را کسب کند!

بازی Angry Birds Epic و برخی ویژگی های آن

  • وجود انبوه مبارزان دشمنان در جنگ های مبتنی بر نوبه خود
  • استفاده از مهارت های قدرتمند پرندگان برای رهبری گله خود به پیروزی!
  • بازی کردن به عنوان شوالیه قهرمانانه، جادوگر قدرتمند و یا کمک ناپذیر!
  • چالش بازیکنان واقعی از سراسر جهان در عرصه پیشرفت و لیگ
  • پرورش دادن پرندگان خشمگین خود برای شکست خائنانی رئیس قدرتمند
  • وجود صدها سلاح و معجون جادویی به همراه بهترین تجهیزات مختلف
  • پیوستن به رویدادهای زمان محدود برای به دست آوردن پاداش ارزشمند!
  • استفاده از مجموعه تجهیزات نادر و کامل برای نابودی قدرت های ناپایدار در نبرد
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.