دانلود Guild of Heroes 1.46.3 – بازی نقش آفرینی انجمن قهرمانان اندروید

انتشار: 12 تیر 1396
سیستم مورد نیاز: 2.3 به بالا
دانلود Guild of Heroes 1.46.3 – بازی نقش آفرینی انجمن قهرمانان اندروید

Guild of Heroes – fantasy RPG بازی هیجان انگیز در سبک بازی های نقش آفرینی برای اندروید می باشد. ملحق شدن به تیم قهرمانان و مبارزه با نیروی اهریمنی در یک دنیای خیالی و پر از ماجراهای جدید و خطر که هر کدام از آن ها دارای هیجان قوق العاده ای هستند و شما را وارد چالش های اکشن و نقش آفرینی می کند! در بازی شما برای به رسمیت شناختن قدرت قهرمانی به تجهیز کردن مهارت های خود با تمرین مبارزه شمشیر پر از سحر و جادو می پردازید. سفرهای حماسی در دنیای از کاوش رنگا رنگ از جمله جنگل های بزرگ سحر و جاد و مختلف، پر از مبارزات خظرناک با دشمنان متنوع برای نابود کردن مخالفان و ثابت کردن قدرت قهرمانی، برای دیگران از کارهای دیگری است که باید به انجام دادن آن هادر این بازی بپردازید!

وجود تجهیزات کامل از سلاح ها در بازی برای گشتن و نابود کردن دشمنان بعد از پیدا کردن نقاط ضعف هر کدوم از آن ها که جذابیت بازی را برای دنبال کردن بسیار زیاد می کند. بازی Guild of Heroes طراحی شده است با ترکیبی از سبک بازی های اکشن و فانتزی (آر پی جی) که یک گیم پلی عالی را به وجود می آورد و شما می توانید با بازی کردن لذت ببرید!

برخی از ویژگی های بازی Guild of Heroes – fantasy RPG

  • رابط کاربری درون بازی
  • کاوش جهان پهناور و رنگارنگ در سفر حماسی در سراسر بازی!
  • شکست دادن دشمنان مختلف اهریمنی با پیدا کردن نقاط ضعف آن ها
  • تجهیز شخصیت خود با جمع آوری زره و سلاح از مجموعه صدها قطعات موجود
  • آموزش جادوهای جدید و امکان ارتقاء آن ها برای یافتن قدرت بیشتر در جنگ
  • وجود چالش های استراتژی، تن به تن با هیجانی متفاوت!
  • امکان تغییر کلاس شخصیت خود از یک جنگجو به کماندار و …
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.