دانلود Pocket Heroes 2.0.5 – بازی قهرمانان جیبی برای اندروید

انتشار: 14 بهمن 1395
ورژن: 2.0.5
سیستم مورد نیاز: 3.0 به بالا
دانلود Pocket Heroes 2.0.5 – بازی قهرمانان جیبی برای اندروید

Pocket Heroes قهرمانان جیبی بازی هیجان انگیز در سبک نقش آفرینی و استراتژی برای سیستم عامل اندروید است. خلاصه داستان بازی از این قرار است که شاه آرتور توسط شیاطین به قتل رسیده و قلمرو فرو ریخته به هرج و مرج که شما به عنوان تنها بازمانده، فرمانده گارد سلطنتی را به عهده می گیرید و در تلاش برای گرفتن انتقام شاه آرتور و بازگرداندن نظم به حکومت پادشاهی هستید. در جنگ های بازی از سلاح های مختلفی استفاده می شود که شما نیز ویژگی های خودتون را دارید و با شخصیت های مختلفی با قابلیت های ویژه آشنا خواهید شد که با آن ها به نبرد غول های هیولا، کرم صحرا، گیاه غول انسان خوار و حتی اژدها که باید با تامام قدرت مبارزه نمایید تا ماموریت خود را به پایان برسانید. در واقع می توان گفت شما در بازی یک تیم از شخصیت های مختلف و چنگجو برای مبارزه با دسمنان می سازید تا به نبرد هیولا ها بروید! Pocket Heroes بازی از نبرد و مبارزه در جهان حماسی فانتزی است که امکانات بسیاری دارد که یک بازی جذاب و هیجان انگیز را برای گوشی و تبلت های اندرویدی به وجود آورده است! این بازی زیبا از مارکت بزرگ و معروف گوگل امتیاز عالی 4.5 از 5.0 را به دست آورده است و به یک بازی محبوب اندروید تبدیل شده است!

ویژگی های بازی Pocket Heroes

  • ساخت یک تیم قدرتمند از کلاس شخصیت های متعدد و مبارزه کردن با هیولا دیوانه در جنگ زمان واقعی
  • چالش فوق العاده بیش از 80 دشمنان از جمله اجنه کوچک، اژدهای بزرگ، اورک ها عصبانی!
  • سفر در پادشاهی شاه آرتور و تکمیل داستان افسانه خود در بسیاری از صحنه های زیبا
  • به اشتراک گذاشتن سرگرم کننده شاهکارهای خود با دوستان برای پاداش
  • با بیش از 100 جادو! احضار یک فرشته یا تبدیل شدن به یک فرشته؟!
  • امکان ارتقاء تجهیزات برای تبدیل از بهترین به بهترین!
  • بیش از 800 تجهیزات برای جمع آوری!
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.