دانلود HonorBound RPG 4.31.21 – بازی آر پی جی مرز افتخار برای اندروید

انتشار: 29 اردیبهشت 1398
ورژن: 4.31.21
سیستم مورد نیاز: 2.3 به باللا
دانلود HonorBound RPG 4.31.21 – بازی آر پی جی مرز افتخار برای اندروید

HonorBound RPG به فارسی (مرز افتخار) یک بازی زیبا با طراحی از صحنه های اکشن و حماسی است که توسط استودیو بازی سازی App Holdings برای موبایل های اندروید موبایل می باشد. امروز ماجراجویی جادویی خود را در HonorBound آغاز کنید! خود را در یک دنیای عرفانی غوطه ور کنید، جایی که مانند اژدها و … به چاشل بکشید. شر در دنیای صلح آمیز مرز افتخار ریشه گرفته است و برای توازن باید بازسازی شود. آیا شما یک جنگجو هستید و میتوانید این ماموریت ها رو بر عهده بگیرید. جادوگر، شوالیه، ارواح سرگردان و … از برخی افراد تشکیل دهنده این حماسی این بازی هستند که چالش دهنده بازی به حساب می آیند و می توانید سرنوشت را در بازی به محک بزنید.

متحد با صدها نفر از قهرمانان مختلف برای ایجاد تیم نهایی و تسخیر کردن یک یا حتی هر پنج عنصر عرفانی عبارتند از آتشین، پرتگاه وحشی، ماهواره آسمانی، روح خالص و … که این می تواند با پیروزی و شکست های بسیاری متحمل کند. حیوانات جادویی، جنگجویان مورد آزمایش جنگی و دیگر متحدان جهان از HonorBound را برای کمک به شما را استخدام کنید. ساختن استراتژی منحصر به فرد خود را به عنوان جمع آوری متحدان بیشتر و سفارشی کردن تیم خود از ویژگی اصلی این بازی بوده و در خلاصه می توان گفت در دنیای جادویی خود را با جنگجویان بسیار به چالش حماسی بکشید. امتیاز عالی 4.5 از 5.0 را با بیش از میلیون ها بار دانلود کسب کرده است!

ویژگی های بازی HonorBound RPG

– رایگان بازی RPG فانتزی!

– پشتیانی از همه زبانهای انگلیسی، فرانسوی، اسپانیایی، ایتالیایی، آلمانی، روسی و …

– هزاران نفر از قهرمانان مختلف برای ضبط، تکامل و نبرد

– سیستم مبارزه با استراتژی منحصر به فرد با نقاط قوت و ضعف های مختلف

– وجود شخصیت های متحرک با طرحی با کیفیت

– سفر در سراسر جهان با شکوه و پر جنب و جوش و پر از متحدان شجاع

– ایجاد کردن اتحادها در بین دیگر بازیکنان و دوستانتان

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.