دانلود Ronin: The Last Samurai 1.0.280.738 – بازی رونین: آخرین سامورایی اندروید

انتشار: 16 بهمن 1399
ورژن: 1.0.280.738
سیستم مورد نیاز: 6.0 به بالا
دانلود Ronin: The Last Samurai 1.0.280.738 – بازی رونین: آخرین سامورایی اندروید

Ronin: The Last Samurai رونین: آخرین سامورایی یک بازی عالی برای اندروید است که طراحی شده توسط استودیو بازی سازی … می باشد. این بازی زیبا از سبک جذاب و عالی برخوردار می باشد که طراحی شده از گیم پلی بازی اکشن است که شما را در چالش های مختلف قرار خواهد داد. رد بازی هر کسی مانع راهتا شود باید آن را از وسط جدا کنید!

Ronin: The Last Samurai گیم پلی عالی و سبک نقاشی را شاهد خواهید بود که به عنوان آخرین سامورایی دوران جنگ ویران شده که در آن اربابش را از دست داده نقس ایفا خواهید کرد. برای انتقام گرفتن از مرگ ارباب ، باید سطح خود را بالا ببرید ، توانایی های جدید را باز کنید و حتی از طریق دسترسی به تجهیزات مختلف را جمع آوری نمایید و دائماً برای قوی تر شدن تلاش کنید. فراموش نکنید که مسیر انتقام بسیار خطرناک و دردناک است و وقتی می میرید ، تنها راه شروع از ابتدا است. فقط یک سامورایی واقعی که راه شمشیر را با بریدن دشمنان بی شماری درک کند ، تا آخر زنده می ماند و سرانجام نام خود را در تاریخ قرار می دهد!

بازی رونین: آخرین سامورایی از ویژگی های مختلف و گونا گونی برخوردار است که مناسب برای نصب روی اندروید نسخه 6.0 و بالا می باشد.

ویژگی های بازی Ronin: The Last Samurai

  • پیروزی در یک نبرد بسیار ساده است ازطریق حمله یا دفاع کردن
  • مبارزه دشمنان و مرگ و زندگی در یک ثانیه !
  • به دست آوردن مهارت های جدید و ارتقاء برخی از موارد
  • دسترسی به تجهیزات و سلاح های بیشتر از طریق پیروزی در برابر دشمنان
  • رفته رفته سطح چالشی بازی و نیاز به توانایی های بیشتر
  • گیم پلی و گرافیک عالی بازی از طرح های نقاشی مانند
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.