دانلود Looney Tunes™ World of Mayhem – Action RPG 13.0.4 – بازی ضرب و شتم لونی اندروید

انتشار: 27 آذر 1397
ورژن: 13.0.4
سیستم مورد نیاز: 5.0 به بالا
دانلود Looney Tunes™ World of Mayhem – Action RPG 13.0.4 – بازی ضرب و شتم لونی اندروید

Looney Tunes™ World of Mayhem – Action RPG بازی زیبا و عالی با شخصیت های کارتونی جذاب طراحی و توسعه یافته از سوی استودیو بازی سازی Scopely برای سیستم عامل اندروید است. پیوست به شخصیت های منحصر به فرد بازی از اردک تا لونی و انجام مبارزه عالی با ضرب و شتمی از دنیای جذاب و کارتونی که می تواند ساعت ها سرگرمتون کند. شما رفته رفته می توانید شخصیت های جدیدتر را نیز باز کنید و به بازی جذابیت و هیجان خاصی را ارائه دهید. نبرد با استراتژی مبتنی بر نوبه خود و مبارزه با کارتون از ویژگی های این بازی است که شخصیت ها را بر روی دشمنان خود حمله می کنند، بنابراین شما می توانید از تجربه خاصی در یک بازی همه جانبه نسبت به شخصیت های محبوب را تجربه نمایید.

به سوی دشمنان حمله کنید و هر سطح را تکمیل نمایید تا به موارد بسیاری دیگر دسترسی داشته باشید. بازی از حالت PvP برخوردار است و به شما امکانات جذاب با هیجان عالی را فراهم می کند. شما می توانید با نصب بازی Looney Tunes™ World of Mayhem به راحتی در همان ابتدای بازی به ترکیب گیم پلی بازی از سبک های استراتژی و اکشن پی ببرید که حالت جذابی را از صحنه های استراتژی و اکشن برای کاربران فراهم می کند. نسخه مود شده بازی با لینک مستقیم به همراه نسخه مود شده بازی با لینک مستقیم در ادامه مطلب برای دانلود قرار گرفته است!

ویژگی های بازی Looney Tunes™ World of Mayhem – Action RPG

– جمع آوری شخصیت های Looney Tunes با چهره ای معروف

– RPG اکشن از جمع اوری و ارتقاء با مبارزات هیجانی

– بازی استراتژی و استفاده از مهارت های سازنده تیم خود را برای ایجاد بهترین و مورد علاقه تیم

– باز کردن مناظر نمادین و جمع آوری ساختمان های کلاسیک از مکان های معروف کارتون

– بازی های چند نفره PvP در مقابل دیگر بازیکنان

– وجود شخصیت های بسیار محبوب کارتونی

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.