دانلود Guns of Survivor 0.2.5 – بازی نقش آفرینی بقا اسلحه برای اندروید

انتشار: 20 مرداد 1397
ورژن: 0.2.5
سیستم مورد نیاز: 4.4 به بالا
دانلود Guns of Survivor 0.2.5 – بازی نقش آفرینی بقا اسلحه برای اندروید

Guns of Survivor بقا اسلحه (اسلحه های بازمانده) یک بازی اندرویدی جدید در سبک بازی های نقش آفرینی می باشد که توسعه و منتشر یافته توسط استودیو بازی سازی Play-Kingdom به صورت رایگان در پلی اسنوری است. شما شاهد یک بازی تیراندازی همراه با جوی استیک دو و آزادی بی پایان خواهید بود. شما نقش بازماندگان آخرین روزها را بازی خواهید کرد و به مبارزه با تله و زامبی ها خواهید پرداخت. در طول نبرد، شما ممکن است هزاران اجزاء مانند بشکه، تفنگ ساچمه و … را جمع آوری کنید و سلاح های منحصر به فرد خود را از طریق ترکیبی آزاد سفارشی نمایید. بازی Guns of Survivor کاوش نقشه فوق العاده را برای کاربران فراهم می کند که پاداش های قابل قبولی برای هر بازیکن در نظر میگیرد.

بیش از هزار سلاح منحصر به فرد در بازی وجود دارد که همه آن ها قابل ارتقاء هستند و افزایش قدرت بالایی را بر خود میگیریند. همچننی 50 نوع هیولا مختلف برای نابود کردن و مبارزه وجود دارد که به بازی گیم پلی تنوعی را ارائه می دهد. در کل لازم به ذکر است که بازی Guns of Survivor از ویژگی و امکانات بالایی برخوردار است که یکی از آن ها برخوردار بودن از گرافیک و سطح گیم پلی جذاب می باشد. همچنین بازی دیتا دار است ، ولی حجم دیتای آن کمتر از 100 می باشد که در کل بازی کم حجم اندرویدی به حساب می آید.

ویژگی های بازی Guns of Survivo

– کاوش نقشه، اجتناب از تله ها، کشتن هیولاها و ادعای پاداش

– جمع آوری سلاح گرم و قطعات ایجاد سلاح های خود

– کنترل ساده  از دیدگاه و زاویه شخص سوم

– 12 کارفرما با طراحی منحصر به فرد در انتظار به چالش کشیدن

– ارتقاء بیش از 1000 سلاح های منحصر به فرد خود

– 50 نوع تله و چاله بیش از 100 هیولا

– وجود موارد اسرار آمیز

راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.