دانلود Mighty Party: Heroes Clash 1.17 – بازی نقش آفرینی حزب قدرتمند اندروید

انتشار: 26 مهر 1397
ورژن: 1.17
سیستم مورد نیاز: 4.0.3 به بالا
دانلود Mighty Party: Heroes Clash 1.17 – بازی نقش آفرینی حزب قدرتمند اندروید

Mighty Party: Heroes Clash حزب قدرتمند: نبرد قهرمانان یک بازی مبتنی بر نوبه خود مبتنی بر کارت تاکتیکی RPG آنلاین با سبکی جذاب و پرطرفدار استراتژی از ترکیب نقش آفرینی برای موبایل و تبلت های اندروید است. قهرمان شجاع، مبارزه در 3PM سریع پویا PvP جنگ! فراخوان ده ها تن از قهرمانان حماسی جنگ برای شکست همه مخالفان در صحنه نبرد بخش های هیجانی از این بازی است. اثبات اتحاد اتحادیه های خود جهت تائید نمودن قوی تری در جهان فانتزی! آیتم های مختلف از جمله سلاح شحر و جادو در بازی موجود است که برای شما یک جذابیت خاضی را به ارمغان می آورند و البته هر آیتم نسبت به دیگر کارایی حماسی متفاوتی دارد.

بازی Mighty Party از سیستم محبوب و آنلاین PVP برخوردار است که شامل (جنگ های رتبه بندی، نزاع، مسابقات آرنا، مسابقات، بقا، ریسک ها، رویدادها و …) می شود با پاداش های عالی و قابل قبول برای بازیکنان از سراسر جهان. کمپین تک بازیکن با داستان حماسی! آمادگی خود را برای برخورد با حزب قدرتمند اعلام نمایید! اگر می خواهید داستان حمساسی را شروع نمایید؟ می توانید از طریق مراجعه به ادامه مطلب آخرین نسخه از بازی را با لینک مستقیم دانلود نمایید.

برخی از ویژگی های بازی Mighty Party: Heroes Clash

– سیستم نبرد نوآورانه و سریع گام با استراتژی و تاکتیک واقعی!

– ترکیب نبرد بی نهایت از ده ها تن از قهرمانان جنگ

– حماسه با مهارت های نبرد منحصر به فرد و عالی

– فریبندگی PVP  با دارا بودن جنگ های رتبه بندی، مسابقات آرنا، مسابقات بقا و …

– کمپین تک بازیکن با داستان حماسی از طریق قلمرو و سفر قهرمان واقعی!

– وجود جنگ های حماسی با یک حالت بازی و اتحادیه عالی

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.