دانلود Crush Them All 1.5.226 – بازی نقش آفرینی له کردن همه برای اندروید

انتشار: 15 مرداد 1397
ورژن: 1.5.226
سیستم مورد نیاز: 4.3 به بالا
دانلود Crush Them All 1.5.226 – بازی نقش آفرینی له کردن همه برای اندروید

Crush Them All یکی از بازی های زیبا ایفای نقش در موبایل و تبلت های اندروید می باشد که امروز قصد معرفی نمودن و قرار دادن آن را برای دانلود داریم. راه خود را از طریق سرزمین های شیطانی برای له و خرد کردن رئیسان غول پیکر به پیش بگیرید. شاهزاده خانم را در نقش حماسی IDLE نقش بازی دهید تا قهرمانان مود نیاز به آزاد کنید که 100 ها نفر از قهرمانان دست پیدا کنید تا بتوانید در کل جمع آوری و ارتقاء صدها نفر از قهرمانان بپردازید. پیدا کردن آثار قدرتمند و پیشرفت در این سفر بی وقفه حتی در حالی که گرفتن یک استراحت! بازی بیش از 1000 هزار مرحله عالی با جذابیت و سرگرمی متفاوت برای کاربران فراهم می کند که می توانید از آن نهایت بهره را ببرید.

بازی Crush Them All از دو سبک ترکیبی ایفای نقش و استراتژی برخوردار می باشد که شما این بازی به صورت آنلاین با همماری دیگر بازیکنان دنبال کنید و برای خود یک جذابیت و هیجان عالی را ایجاد نمایید. همچنین بازی از طراحی متناسب با گرافیک مطلوب می باشد که از جذابیت بالایی برخوردار است. بازی Crush Them All طراحی شده توسط استودیو بازی سازی Godzilab Inc برای سیستم عامل اندروید است که در مارکت گوگل پلی استوری به صورت رایگان عرضه شده و توانسته امتیاز عالی 4.6 از 5.0 را با بیش از 500 هزار بار دانلود توسط کاربران از سراسر جهان کسب کند!

ویژگی های بازی Crush Them All

– راه اندازی قهرمان خود و اجازه دادن به آن ها جهت مبارزه

– جمع آوری قهرمانان برای شکستن دشمنان قوی در طول سفر

– قابلیت ارتقاء دادن قهرمانان برای افزایش قدرت

– پیوستن به جنگ های گروهی چند نفره و هدایت تیم خود جهت پیروزی

– موارد مختلف برای گرفتن و داشتن قدرت بیشتر

– اکتشاف در بیش از 1000 مراحل

– ه چالش کشیدن دیگر بازیکنان

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.