دانلود Rings of Anarchy 3.25.3 – بازی حلقه های هرج و مرج برای اندروید

انتشار: 22 اردیبهشت 1397
ورژن: 3.25.3
سیستم مورد نیاز: 3.2 به بالا
دانلود Rings of Anarchy 3.25.3 – بازی حلقه های هرج و مرج برای اندروید

Rings of Anarchy بازی در سبک نقش آفرینی (ایفای نقش) در طراحی فانتزی از قرون وسطی برای موبایل و تبلت های اندروید می باشد. در این بازی، بازیکنان برای جمع آوری 27 حلقه قدرتمند در جهان به سرزمین شگفت انگیز الف ها، کوتوله ها، گنوم، اورو و غیره سفر می کنند! بازی شامل بسیاری از حالت های بازی و سیستم های منحصر به فرد مانند است که شما را در مقابل هیولاهای طراحی شده قرار خواهد داد. یک سیستم اجتماعی قدرتمند و متنوع از جمله امپراطوران و غیرنظامیان، استادان و کارآموزان، صنفی و تیم ها در بازی وجود دارد که پخشی از جذابیت و سرگرمی بازی را به خود اختصاص داده است که به علاوه بر این سیستم بازی دارای سیستم های آموزش، جنگی و … است که می توانید از تمام آن ها بهره مند شوید.

یکی از کارهای شما مبارزه و کشتن کار فرمایان است که بخاطر آنلاین بودن و جنگ زمان واقعی باعث افزایش به شدت هیجان بازی شده است که شما را وارد جنگ و مبارزات جذاب با قهرمانان عالی می کند! دها تن از نگهبانان، قهرمانان و مبارزه کنندگان در خدمت شما هستند که می توانید از آن ها در سر تا سر حکومت خود بهره ببرید و برای دفاع از قلمرو به کار بگیرید. بازی حلقه های هرج و مرج کاملا یک بازی بازی آنلاین است که برای اجرا نیاز به اتصال کامل اینترنت دارد که در کل می توان گفت شما در آن شاهد مبارزه های واقعی با دیگر بازیکنان از طریق گرافیک عالی شاهد باشید! بازی Rings of Anarchy طراحی شده توسط استودیو بازی سازی 37GAMES طراحی و در مارکت گوگل پلی رایگان عرضه شده است!

ویژگی های بازی Rings of Anarchy

– داستان بازی جذاب از سرزمین های مختلف

–  طراحی منحصر به فرد سیستم مبارزه بازی

– امکان ارتقاء دادن موارد بسیار و موجود در بازی

– باز کردن مهارت های جدید با امکان سفارشی نمودن

– امکان پرداختن به تجارت آزاد، خرید و فروش تجهیزات

– کیفیت طراحی عالی و بسیار جذاب از بازی

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.