دانلود Taptap Heroes 1.0.0024 – بازی ضربه زدن قهرمانان برای اندروید

انتشار: 2 خرداد 1397
ورژن: 1.0.0024
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود Taptap Heroes 1.0.0024 – بازی ضربه زدن قهرمانان برای اندروید

Taptap Heroes یک بازی جدید و جذاب از سبک ایفای نقش و با الهای از بازی های استراتژیک آنلاین است که در گوگل پلی استوری به صورت رایگان برای اندروید می باشد. شما بازی را در قاره Mystia که قهرمانان جمع می شوند، دنبال می کنید. داستان بازی مربوط به یک شمشیر مقدس که قدرت خلقت را تحمل می کند است که توسط Freya، ملکه جهنم کشف شده است. Freya قصد دارد تا از قدرت شمشیر مقدس بهره ببرد و جهان را به دست آورد. شوالیه اتحاد در قلعه خود، رزمندگان گروه ترکان و مغولان در غارهای خود، الف ماگس در جنگل های خود، ارواح در مقبره خود، و موجودات مقدس در آسمان و تمام سفرهای داستان خود شروع به پیدا کردن قدرت خلقت کرده اند که شما نیز باید به آن ها بپیوندید تا در این راه سر سخت کمکشان کنید!

همراه با بیش از 200 قهرمان در شش جناح مختلف باید تلاش خود را برای پیدا کردن شمشیر مقدس کنید و همچنین نباید از برنامه های برنامه های شوم Freya قبل از اینکه دیر شود، غافل شوید. کسب و دریافت الماس وجمع آوری قطعات برای احضار قهرمانان بخشی از بازی را تشکیل می دهد که شما در آن باید خود را به چالش بکشید تا از طریق جمع آوری منابع بیشتر بتوانید قهرمانان را باز کنید یا آن ها را برای ارتقاء قرار دهید! بازی Taptap Heroes دارا ویژگی ها جذابی است که می توانید از آن ها لذت ببرید و لازم به ذکر است که بسیار اعتیاد آور می باشد که هیچ چیز را در سبک ایفای نقش (نقش آفرینی) RPG جا نگذاشته است! بازی Taptap Heroes معرفی و قرار گرفته شده برای اولین بار در وب ایران توسط وبسایت میلاد دانلود!

ویژگی های بازی Taptap Heroes

– گیم پلی نقش آفرینی و آر پی جی اعتیادآور و جذاب!

– گیم پلی در حالت خواب از مبارزه قهرمانان در هنگام خاموشی!

– تکامل شخصیت از طریق ارتقا قهرمانان خود و لذت بردن از لباس های جدید

– شخصیت های بی شماری با بیش از 200 قهرمان در سراسر شش جناح مختلف!

– دریافت پاداش روزانه رایگان هر روز الماس و سکه های رایگان!

– گیم پلی رقابتی از طریق مدیران برتر در برابر دیگر بازیکنان آنلاین

– مشاهده مبارزات جذاب و سرگرم کننده با مبارزان!

– تلاش برای جع اوری منابع بیشتر از جمله الماس

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.