دانلود Traffic Racer 2018 – Car Racing 0.0.19 – ماشین سواری در ترافیک اندروید

انتشار: 12 تیر 1397
ورژن: 0.0.19
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود Traffic Racer 2018 – Car Racing 0.0.19 – ماشین سواری در ترافیک اندروید

Traffic Racer 2018 – Free Car Racing Games بازی جدید ماشین رانی جذاب و هیجانی با گیم پلی شبیه به بازی Traffic Racer می باشد که طراحی و عرضه شده به صورت رایگان از سوی استودیو بازی سازی Racing Car Games No Limit برای موبایل و تبلت های است. این بازی ماشین رانی مسابقات بی پایان، همانند مسابقات  مسابقات معمولی نیست که در بازی شما باید به صورت بی نهایت در یک ماجراجویی رانندگی بی پایان به گول زدن اتومبیل های مسابقه بپردازید. همانطور که از نام بازی مشخص است، در هنگام رانندگی شما شاهد ترافیک از ماشین های مختلف خواهید بود که حتی بعضی از وفتا ماشین های دیگر برای عبور راحت تر شما مشکل ساز خواهد شد.

گیم پلی بازی به شکلی است که ماشین رانی رو به جلو را به وجود می آورد که می توانید در آن به سبقت گرفتن و رانندگی با سرعت بالا تمام ماشین های دیگر را جا بگذارید. بسیاری از ماشین های همه مدل و دیگر نیز وجود دارد که می توانید رفته رفته سکه و پول جمع آوری نمایید و آن ها را جهت قرار دادن برای استفاده خود، به کار بگیرید. محیط بازی جاده ای است که دارای طراحی دقیقی می باشد و دارای جذابیت بالایی است. بازی Traffic Racer 2018 علاوه بر اینکه از گیم پلی علی برخوردار است ، گرافیک و کنترل صاف و آسانی دارد که در کل می تواند یکی از بازی های عالی و رانندگی بی پایان در جاده باشد!

ویژگی های بازی Traffic Racer 2018

– بیش از 20 ماشین مختلف برای خرید از طریق جمع آوری سکه

– امکان شخصی سازی و زیبا کردن ماشین مورد علاقه خود به صورت دلخواه

– وجود سناریوهای مختلف مسابقه ترافیک در همه جا!

– رانندگی صاف و آسان یک بازی برای ترافیک

– حالت های مختلف بازی مسابقه ای از جمله محدودیت زمانی تعقیب پلیس، دونده بی پایان و …

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.