دانلود Racing Moto 3D 1.3 – بازی مسابقه موتور سواری اندروید

انتشار: 31 خرداد 1397
ورژن: 1.3
سیستم مورد نیاز: 4.0 به بالا
دانلود Racing Moto 3D 1.3 – بازی مسابقه موتور سواری اندروید

Racing Moto 3D بازی جذاب و جتی هیجان اتگیز برای دوستدارن و طرفداران بازی های موتور سواری می باشد که طراحی و توسعه سافته از سوی استودیو بازی سازی iRacing Games  است که اگر با بازی های این استودیو آشنا باشید، می توانید به قدرت سازندگی پی ببرید. آیا مسابقات خیابانی یا مسابقات هیجانی موتور سواری در اتوبان و حالت های مختلف بازی دوست دارید؟ پش حتما بازی را نصب کنید تا وارد چالش جذاب و زیبا موتور سوارزی شوید! رانندگی موتورسیکلت خود، سفر کردن از طرف شهر  تا ترافیک و هر گونه حادثه های رانندگی بخشی از این بازی است که برای کسب پاداش باید استقامت کنید. برخورد کردن با اتومبیل های دیگر در جاده می تواند شما را از راه خود باز دارد و دچار تصادف کند باید سعی کنید از طریق سرعت زیاد از کنار ماشین ها عبور کنید و به آن برخورد نکنید که اکثر دلیل آن اشتباهات کوچک است!

یکی از ویژگی های بازی فراهم سازی تجربه نهایت سرعت موتور سواری با موتورهای عالی در جاده های شلوغ و … می باشد که این نوع گیم پلی عالی است! بازی Racing Moto 3D از کنترل ساده و گرافیک صاف و جذاب برخوردار است که گیم پلی با حالت بی پایان برای شما فراهم می کند تا بتوانید به دلخواه به رانندگی با موتور بپردازید و امتیازات را جذب کنید. همچنین بازی از صداگذاری عالی به همراه موزکی های تکان دهنده برخوردار است که جذابیت و هیجان را بیشتر کرده است! اگر شما می خواهید در موتور سیکلت پیشرو باشید، به سرعت به بازی بپیوندید و با تجربه در رانندگی موتور سیکلت با سرعت بالا در یک ماجراجویی مسابقه ای به شما کمک می کند.

ویژگی های بازی Racing Moto 3D

– طراحی شده فیزیک موتور سیکلت واقعی

– کنترل ساده و صاف بازی

– حالت بازی بی پایان با موتور سواری در جاده و شهر

– محیط 3D واقعی با طراحی جذاب و زیبا

– موزیک و جلوه های صوتی تکان دهنده

– انواع موتور سیکلت های مختلف جهت باز کردن

– تجربه جذاب و هیجان انگیز ا موتور سواری

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!