دانلود Assoluto Racing 1.24.0 – بازی مسابقات ماشین سواری اندروید

انتشار: 7 تیر 1397
ورژن: 1.24.0
سیستم مورد نیاز: 4.0.3 به بالا
دانلود Assoluto Racing 1.24.0 – بازی مسابقات ماشین سواری اندروید

Assoluto Racing یکی دیگر از بازی های عالی مسابقات و ماشین سواری برای گوشی های اندروید می باشد که از جذابیت و هیجان بالایی برخود دارد است. این بازی یک تکامل عالی شبیه سازی شده از مسابقه ماشینی می باشد که در آن شما می توانید به عنوان یک رانند حرفه ای ماموریت ها را پشت سر بگذارید  وارد سطح های جهانی شوید. وجود ماشین های زیبا و با طراحی های واقعی که یک شبیه سازی نسبتا واقعی را در گوشی به وجود می آورد که خود را می توانید در مسابقه واقعی ماشین رانی تصور کنید و این هم در نظر داشته باشید که برای پیروزی در آن جها هستید!

یکی از ویژگی های بازی این بازی زیبا داشتن موتور واقعی فیزیک برای کنترل کردن به صورت آسان و بی نظیر در جاده ها می باشد که یک رانندگی لذت بخش را به وجود می آورد! بازی در مارکت گوگل پلی نزدیک به 5 میلیون بار دانلود شده است و توانسته امتیاز 4.3 از 5.0 را کسب کنید. در نظر دا شته باشید که بازی دیتا دار می باشد و باید آن را به همراه دیتا دانلود کرد که می توانید هم نسخه معمولی یا مود شده بازی را نصب کنید.

ویژگی های بازی Assoluto Racing

– وجود رقابت های جذاب و هیجان انگیز!

– محیط های مختلف برای مسابقات دادن و رقابت

– ماشین های بسیار با طراحی زیبا و جذاب گرافیک واقعی

– طراحی شده با کنترل آسان و چالش انگیز اتومبیل ها در جاده ها

– امکان ارتقاء ماشین خود از لحاظ های مختلف برای افزایش قدرت

– محیط گرافیکی فوق العاده و زیبا با شبیه سازی امکانات مسابقه واقعی

راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.