دانلود Motor Bike Racing 2.11.9 – بازی مسابقات موتور سواری برای اندروید

انتشار: 3 اسفند 1396
ورژن: 2.11.9
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود Motor Bike Racing 2.11.9 – بازی مسابقات موتور سواری برای اندروید

Free Motor Bike Racing – Fast Offroad Driving Game نام یک بازی موتور سواری عالی و کیفیت موتور بالا است که علاوه بر این که ویژگی های بسیاری دارد، دارای حجم کم و مخصوص بازی در گوشی و تبلت های اندروید می باشد. هیجان، سرعت و رقابت چالش انگیز بخشی از این بازی زیبا است! سرعت را بالا و بالا تر ببرید و خود را اوج چالش و هیجان موتور سواری قرار دهید و از حریفان سرقت بگیرید تا هیچ برخوردی با آن ها نداشته باشید. وجود ماشین های غول پیکر برای بخشیدن هیجان به شما که باید تمام توان خود را برای هدایت و موتور سواری با موتورهای سنگین را به کار بگیرید و یک لحظه غفلت می تواند آخرین بازی موتور سواری شما را فراهم کند!

بازی Motor Bike Racing گرافیک و گیم پلی زیبا کمالا هیجان انگیز و چالشی را دارد که در ان شاهد موتورهای بسیار زیبا و کیفیت بازی مورتو سواری بسیار بالا خواهید بود. شاهد حجم کم بازی شما را به تعجب آورد است!؟ این به صورت یک حالته بازی می شود و دارای محیط های مختلف و … دیگر امکانات نمی باشد و بخاطر همین دارای حجم پایینی است. این بازی در مارکت گوگل پلی توسط استودیو بازی سازی Motor Bike Racing طراحی و منتشر شده که توانسته مورد استقبال کاربران اندرویدی قرار گیرد و امتیاز عالی 4.4 از 5.0 را با نزدیک به 50 میلیون بار دانلود به خود اختصاص دهد! اگر شما هم جزو دوستان و طرفداران بازی های نوتور سواری هستید؟ پیشنهاد می کنیم این بازی را هم اماتحان کنید!

ویژگی های بازی Free Motor Bike Racing

  • کم حجم و بازی رایگان
  • گرافیک موتوری عالی و بسیار بالا
  • لذت بردن از تجربه متفاوت و هیجان انگیز
  • وجود محیط عالی و زیبا برای چالش کشیدن خود
  • به چالش کسین خود در مقابل ماشین غول پیکر
  • کنترل بازی آسان و مناسب طراحی شده برای بازی موتور سواری
  • شبیه سازی یک بازی موتور سنگین با سرعت بالا
  • جلوگیری از برخورد و تصادم جهت ادامه بازی
  • موتور سواری کاملا هیجان انگیز و چالش
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.