دانلود Stickman Racer Road Draw 1.04 – بازی استیکمن رسم راه جاده اندروید

انتشار: 14 بهمن 1396
ورژن: 1.04
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود Stickman Racer Road Draw 1.04 – بازی استیکمن رسم راه جاده اندروید

Stickman Racer Road Draw بازی شبیه سازی جدید و جالب برای گوشی و تبلت های اندروید است. یک بازی افسانه ای از بقا است، که در آن برای ساختن ترفندهای باور نکردنی در زمینه رانندگی حمل و نقل مختلف و رسیدن به سقوط مختلف خود را به چالش خواهید کشید! این بازی در بهترین سنت بازی های شبیه ساز با عناصر فیزیک ragdoll ساخته و طراحی شده است. در بازی شما شاهد جهش و حیله های باور نکردنی دشمنان خواهید بود که آن ها را به طور ناباورانه از بین ببرید و در نهایت نذارید اینراه بی پایان پایان یابد! برای اولین بار که این بازی را امتحان خواهید کرد، شاید برای شما جذای نباشد، ولی بعد از طریق رانندگی که انجام خواهید داد، سرگرمی و جذابیت استیکمن را حس خواهید کرد!

Stickman Racer Road Draw با اینکه یک بازی جدید می باشد، ولی با این حال یکی از اعتیاد آور ترین و سرگرم کننده ترین بازی های رانندگی مبتنی بر فیزیک است که تا کنون ساخته شده است! این بازی جالب نسل بعدی مسابقه ماشین بی پایان است. در این بازی، شما خدای جاده ها هستید و جاده ها را اداره می کنید که باید راهی برای عبور و هدایت موتور و ماشین ها رسم کنید.

ویزگی های بازی Stickman Racer Road Draw

  • رایگان برای بازی با احساس یک گیم خلاقانه
  • جاده های سبک از طریق رسم خط سیاه
  • گیم پلی رانندگی نوآورانه خنده دار، سرگرم کننده و اعتیاد آور
  • مأموریت کاربر در کل بازی صعود به تپه، قرعه کشی جاده ها و نگه داشتن ماشین در برابر موانع
  • خودروها دارای ویژگی های مختلف مانند قدرت موتور، تعلیق و گرفتن
  • ذهن فیزیک واقع گرایانه، محاسبه رمپ دقیق بر اساس سرعت و جهت
  • بسیاری از وسایل نقلیه، اتومبیل های کوچک و …
  • جمع آوری سکه و سوخت برای ماشین خود
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.