دانلود Bike Racing 3D 2.2 – بازی مسابقات موتور سواری اندروید

انتشار: 17 بهمن 1396
ورژن: 2.2
سیستم مورد نیاز: 2.1 به بالا
دانلود Bike Racing 3D 2.2 – بازی مسابقات موتور سواری اندروید

Bike Racing 3D بازی موتور سواری فوق العاده و بسیار جذاب برای گوشی و تبلت های اندروید می باشد که ساخته و طراحی شده توسط Words Mobile است که در استوری گوگل پلی رایگان عرضه شده است. این بازی موتور سواری زیبا پر از اقدامات دیوانه و شیرین کاری است که در ان رقابت به صورت فردی و انفرادی است و شما باید با چالش کشیدن خود، از موانع بسیار عبور کنید. این بازی موتور سواری 3D آسان است، اما سخت بوده و نیاز به تلاش و چالش های بسیار دارد که باید خود را در این زمینه به مهارت بالا برسانید. سرعت،دقت، پرش و سقوط راه خود و دیگر رقبای دیوانه از طریق مرزهای شگفت انگیز به عنوان مهارت و فیزیک موتور کراس است!

در بازی Bike Racing 3D شما می توانید شاهد فیزیک و مهارت موتور سواری واقعی با گیم پلی سریع و روان باشید که در نهایت باعث می شود فیزیک معتبر با گرافیک 3D احساس کنید ! برای شروع همین الان می توانید این بازی زیبا را دانلود کنید و در دستگاه اندروید خود نصب نمایید و با انتخاب یکی از 5 موتور کراس عالی چالش های خود را از مرزهای موتور وساری بلند آغاز کنید!

ویژگی های بازی Bike Racing 3D

  • بازی کم حجم با امکانات عالی
  • موانع بسیار برای بالا بردن هیجان چالش
  • 5 موتور کراس منحصر به فرد برای شروع چالش خود
  • محیط های بسیار و عالی موتو رانی از زمستان تا تابستان
  • 60 آهنگ در حالت حرفه ای، از محاکمات آسان تا بسیار فنی
  • بازی رقابت موتور بسیار جذاب و سرگرم کننده
  • کنترل آسان از طریق سرعت، پرش و سقوط
  • فیزیک معتبر 3D و گرافیکی خوب
  • پشتیبانی از اندروید 2.1 به بالا
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.