دانلود Bike Racer 2018 1.2 – بازی موتورس سواری عالی اندروید

انتشار: 16 تیر 1397
ورژن: 1.2
سیستم مورد نیاز: 4.0.3 به بالا
دانلود Bike Racer 2018 1.2 – بازی موتورس سواری عالی اندروید

Bike Racer 2018 یکی دیگر از بازی های جدید موتور سواری اندروید در مارکت گوگل پلی می باشد که طراحی و عرضه شده توسط استودیو بازی سازی Million games است. بازی شما را وارد عرصه موتوری سواری پر از موانع با هیجان گذرهای بالا وارد می کند که باید سعی و تلاش خود را به کار بگیرید و برای رسیدن به خط پایان هر مرحله از طریق موانع حرکت کنید. کاوش تم صحرا با حرکات واقع گرایانه و جلوه های 3D بخشی اصلی از این بازی موتور سواری می باشد. سرعت دادن اولویت اول در بازی می باشد که شما را می تواند بازنده یا برنده هر مرحله عنوان دهد. باید به گونه ای سرعت را کنترل کنید که بتوانید از موانع موجود در مرحله که از طریق پرش و سرعت عبور نمایید.

تمام موانع های موجود در بازی برای انجام و اجرا گذاری حرکات نمایشی شما طراحی شده است که شما می توانید با به اجرا گذارش هر حرکت روی موانع ها با عبور دادن موتور خود جذابیت و هیجان بازی را برای به وجود آوردن انگیزه بالا ببرید. وجود موتور سیکلت های عالی و شگفت انگیز به همراه محیط هایی با طراحی زیبا و باکیفیت جذابیت جدیدی را نیز به بازی الهام می دهند که می تواند از آن ها در بازی لذت ببرید. در کل می توان گفت که بازی Bike Racer 2018 برای شما یک جذابیت و سرگرمی عالی را به وجود آورید که در نهایت با مسابقه چالش انگیز و گرافیک نفس گیر، شما قادر نخواهید بود که گوشی خود را پایین بیاورید.

ویژگی های بازی Bike Racer 2018

– رایگان برای بازی کردن و لذت بردن

– 10 ها تن از وسایل نقلیه مسابقه شگفت انگیز از جمله موتور سیکلت

– محیط های شگفت انگیز 3D با تم های بیابانی و …

– مسابقات سریع با موانع پیچیده برای عبور

– امکان به نمایش گذاری حرکات نمایشی

– دعوت کردن دوستان به چالش های جذاب فیسبوک

– برخوردار بودن کنترل های رانندگی ساده و بصری

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.